Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

211
skorn
7 listopada 2020r. o 17:53
Tak się przymilałeś, że dostałeś kopa od pań. A panie inne tematy też czytają i widzą popisy twoje i twojego koleżki od palikota. Nikt nie lubi być traktowany jako "mniej inteligentny" tylko dlatego, że wierzy ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
7 listopada 2020r. o 18:20
Horus napisał(a): spokojnie :)

jak widzisz ja już tu nie piszę ...

jak już to może wpadnę z jakąś muzyczką ...;)



Wpadaj z muzyczką,żartuj ,bajaj,bujaj nasss,jak i my...

Mis dostał'a odpowiedź,to jeszcze jej mało ....
Brzydzę się takimi osobami....



Bajeranci :*:*:*
Zawołajcie Naszego Hegemona :* ssstrasznie za Nim tęsssknię ;(....
On ...miło Go wspominam :)
Heeegeemoonn !!
Wrrracajjj !!

:D
Manson !! ubieraj ten cholerny kitel i ratujj !!

;)

Sssspadam :D

;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 listopada 2020r. o 18:42
Baxowa, zacznij troszkę zważać na to co piszesz, a jak się chcesz przypodobać Horusowi to idź na marsz , tam lepiej okażesz swoje uczucia, do dyspozycji masz jeszcze wiele innych tematów, do wyrażania tego co czujesz , nie ten. Nią się brzydzisz ?? To mną i E też zacznij się brzydzić, bo mamy takie same poglądy !!

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 18:57
bax napisał(a):
Horus napisał(a):

Wpadaj z muzyczką,żartuj ,bajaj,bujaj nasss,jak i my...


Bajeranci :*:*:*
Zawołajcie Naszego Hegemona :* ssstrasznie za Nim tęsssknię ;(....
On ...miło Go wspominam :)
Heeegeemoonn !!
Wrrracajjj !!

:D
Manson !! ubieraj ten cholerny kitel i ratujj !!

;)

Sssspadam :D

;)

dzisiaj mam właśnie muzyczny dzień...;)

czasy Hega minęły...;)
ja również go często wspominam ...

muzyka?...proszę ...



&t=1464s



Dopisane 07.11.2020r. o godz. 18:53:

Mgosia napisał(a): Baxowa, zacznij troszkę zważać na to co piszesz, a jak się chcesz przypodobać Horusowi to idź na marsz , tam lepiej okażesz swoje uczucia, do dyspozycji masz jeszcze wiele innych tematów, do wyrażania tego co czujesz , nie ten. Nią się brzydzisz ?? To mną i E też zacznij się brzydzić, bo mamy takie same poglądy !!


wyluzuj...
dlaczego i na co ma ''zważać'' ?uważasz że pisanie do kogokolwiek w przyjaznym tonie jest czymś złym?
widzisz w tym chęć ''przypodobania''?
przecież to jakieś ...nieporozumienie...
dlaczego nie ten temat?
nie protestowałaś -nie widziałem- ;) kiedy tu wpadł ''mister'' ;)
a teraz nagle czepiasz się baxowej ...

czyli co?
ma pisać tylko to co tobie osobiście pasuje?



''To mną i E też zacznij się brzydzić, bo mamy takie same poglądy !! ''

czyli co?

przyjaźnisz się tylko z tymi podzielającymi twoje ''poglądy''?

dziwna ta ''przyjaźń'' ...;)
przyjaźń którą obalić mogą ''poglądy''

twoje ''poglądy''...;)


Dopisane 07.11.2020r. o godz. 18:57:




:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
7 listopada 2020r. o 19:06
bax napisał(a): Idźcie swoje żale wylewać w innych tematach,a nie burdel Tu Nam Robicie !! Won na priv !!
Tfu !!

Qrwa nigdzie już ssspokojnie nie pożartujesz,bo jakaś "mis" musi swoje 3 grosze wpierrrrdoliiić...;(....

Jaaak nie pisssdzielce,to pedofile w sutannach,to tęczowe parasolki,to sstrajjjki...Qurwa,czy nie macie na prawdę innych tematów do pierrrdolenia głupot ?? !!

Pozdrawiam i dobranoc :)




Czym sobie zasłużyłam, abyś mnie tak wulgarnie potraktowała? Przecież nic takiego złego nie napisałam. Jeżeli zakłóciłam twój święty spokój, to bardzo przepraszam.

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 listopada 2020r. o 19:25
Horus , doskonale wiesz o co mi chodzi , to był chyba jedyny temat w którym można było popisać spokojnie i wiesz, że tam gdzie Ty wchodzisz pozostają ''zgliszcza" . A tutaj piszesz tylko i wyłącznie z jednego powodu , żeby zrobić na złość chamowi .
Baxowa skoro brzydzi się ludźmi to niech to robi dalej, tylko nie tutaj , tu ma być spokój.
A Ciebie proszę o to, żebyś pisał we wszystkich innych tematach i robił tam co tylko Ci się podoba, ale ten oszczędź, o ile jest w Tobie choć odrobina przyzwoitości. Nie ze wzgląd na mnie , bo tego nie oczekuję, ale na wzgląd na tych, którzy czytają , żeby choć na chwilę zapomnieć o tym co się wokół dzieje, a z tego co wiem to są tacy .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
7 listopada 2020r. o 19:49
Mgosiu bardzo was wszystkich przepraszam, nie chciałam zakłócać spokoju w tym temacie.Dziękuję,wszystkiego dobrego :)

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 listopada 2020r. o 19:51
Nie przepraszaj, to nie Ty go zakłócasz :)


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.