Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 listopada 2020r. o 20:58
Mgosia napisał(a): Nie zraziło mnie to, że pisze do Ciebie w taki sposób , tylko to, że Cię tu wciąga, a ja się boję, że będzie tu wtedy tak jak w tych wszystkich tematach . Czasami zdarza mi się przeczytać to co tam piszesz i nie jesteś ''święty", ale trzymam się z daleka , tym bardziej, że mam inne poglądy i inne życiowe doświadczenia, które mnie tylko w tych poglądach umacniają. Powiedz , że chcesz tu bywać, że chcesz pisać , że dasz ludziom coś innego niż do tej pory, że odwrócisz ich uwagę od zła, a ja spokojnie bez wtrącania się przycupnę gdzieś z dala i nie będę się wtrącać. Tylko nie rób tu pobojowiska, bo ani Tobie, ani nikomu innemu szczęścia to nie przyniesie, a tym bardziej spokoju. A chyba dzisiaj jest to najbardziej potrzebne, nie spory i nie wzajemne dokopywane sobie.


Amen.

Tylko jedno SŁOWO .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 listopada 2020r. o 21:26
Horus napisał(a):



Wiem że czujesz do mnie uprzedzenie ale też wiem co nim kieruje...


Co ?? Bo być może jest to coś innego. Fakt w tym temacie nie obrażałeś nikogo, a wręcz bardzo fajnie nam się kiedyś pisało, ale teraz jest jak jest . Ty nie chcesz, bądź nie potrafisz zrozumieć tego co nami kieruje , my zaś nie jesteśmy w stanie zaakceptować tego co kieruje Tobą. I dlatego zawsze powtarzałam i powtarzać będę, ludzie nie powinni poruszać tematów religijnych i politycznych, jeśli chcą zachować dyskusje na odpowiednim , przyjacielskim poziomie . Piszę z myślą o E i sobie ,za resztą nie gwarantuję.

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 21:53
Mgosia napisał(a):
Horus napisał(a):



Wiem że czujesz do mnie uprzedzenie ale też wiem co nim kieruje...


Co ?? Bo być może jest to coś innego. Fakt w tym temacie nie obrażałeś nikogo, a wręcz bardzo fajnie nam się kiedyś pisało, ale teraz jest jak jest . Ty nie chcesz, bądź nie potrafisz zrozumieć tego co nami kieruje , my zaś nie jesteśmy w stanie zaakceptować tego co kieruje Tobą. I dlatego zawsze powtarzałam i powtarzać będę, ludzie nie powinni poruszać tematów religijnych i politycznych, jeśli chcą zachować dyskusje na odpowiednim , przyjacielskim poziomie . Piszę z myślą o E i sobie ,za resztą nie gwarantuję.

czyli nie zawsze byłem tym ''złym'' jakim mnie tu wielu obecnie widzi...
piszesz że ''jest jak jest'' ?
to prawda...
ale ja nie z tych co to ''tulą uszy po sobie'' ;)

wspomniałaś tu ''literkę''
zawsze ją ceniłem i tak jest nadal ...
stosunkowo często ją widujemy ..a to na ulicy ,a to w Lidlu...
dlaczego potrafimy ze sobą rozmawiać?...dlaczego się uśmiechamy do siebie?
mógłbym więcej napisać ale nie napiszę ...wiesz dlaczego ?...bo to są nasze prywatne sprawy a ja mam do niej szacunek ...
a przecież ''ideologicznie'' nam do siebie daleko...
napiszę tak -kiedyś zbudowaliśmy wspólnie nazwijmy to most ...znajomości , porozumienia czy jakiejś sympatii
a więc po co nam dzisiaj budować jakieś mury?

z tamtych lat trwa do dzisiaj kilka podobnych znajomości ...
dzisiaj innych nie szukam ...

nie z ostrożności ...z doświadczenia ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 listopada 2020r. o 22:18
Akurat o to się martwić nie musisz, bo zaprzyjaźnić się z Tobą nie mam najmniejszego zamiaru i z nikim innym. A wręcz mną wzdryga słysząc słowo przyjaciel, bo o przyjaźni się nie klepie na prawo i lewo, szczególnie wtedy jak jest to całkiem puste słowo, bez pokrycia. Rozmowy na przyjacielskim poziomie - to w moim odczuci rozmowy bez wbijania sobie szpilek i bez ukrytych węży w kieszeni, czyste i prawdziwe . Przyjaciel to ktoś kogo obecność czujesz, nawet wtedy, kiedy jest daleko i wiesz, że nie jest to fałszywa obecność, a poparta ogromem życzliwości i wsparcia w każdej życiowej chwili, bez oczekiwania zapłaty i zapewnienia o przyjaźni . Tak, ja też mam przy sobie takie osoby poznane w tym temacie i dziś wiem, że jest to coś prawdziwego . Na fałszywcach znam się jak mało kto, życiowe lekcje zdałam na 5, jeśli chodzi o ich rozróżnianie.
Na tym kończę naszą dyskusję, pewnie nie potrzebną , ale czasami coś tak podkusi.

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 22:40
Mgosia napisał(a): Akurat o to się martwić nie musisz, bo zaprzyjaźnić się z Tobą nie mam najmniejszego zamiaru i z nikim innym. A wręcz mną wzdryga słysząc słowo przyjaciel, bo o przyjaźni się nie klepie na prawo i lewo, szczególnie wtedy jak jest to całkiem puste słowo, bez pokrycia. Rozmowy na przyjacielskim poziomie - to w moim odczuci rozmowy bez wbijania sobie szpilek i bez ukrytych węży w kieszeni, czyste i prawdziwe . Przyjaciel to ktoś kogo obecność czujesz, nawet wtedy, kiedy jest daleko i wiesz, że nie jest to fałszywa obecność, a poparta ogromem życzliwości i wsparcia w każdej życiowej chwili, bez oczekiwania zapłaty i zapewnienia o przyjaźni . . Na fałszywcach znam się jak mało kto, życiowe lekcje zdałam na 5, jeśli chodzi o ich rozróżnianie.
Na tym kończę naszą dyskusję, pewnie nie potrzebną , ale czasami coś tak podkusi.


ależ ja się nie martwię:)bo gdzie z mojej strony chociaż jedno słowo o ''przyjaźni''?

gdzie ja tutaj na forum napisałem o kimś ''przyjaciel''?
mam znajomych ,sporo znajomych ...
ale jest w moim otoczeniu troje takich których mogę nazwać przyjaciółmi ... jeden nawet bywa na forum ...
ale jak to piszesz i tak właśnie będzie ''nie będę tu o nich klepał na lewo i prawo''...;)
a żyją przecież ...
mam od wielu ,wielu lat jednego przyjaciela ...tyle że tysiące kilometrów od Polski i naprawdę brakuje mi jego obecności ...
nie ma tygodnia byśmy kilkakrotnie do siebie nie pisali na fb ...
to jest przyjaźń...

poznałaś tutaj swoich obecnych przyjaciół?
a więc odniosłaś pewien sukces...

a ilu znajomych straciłaś?
kończysz dyskusję?

przecież my nie dyskutowaliśmy...
to było poruszenie tylko kilka luźnych wątków...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 listopada 2020r. o 22:47
Wiem , że mi nie wolno mówiÄ

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 22:53
Mgosia napisał(a):

A tutaj piszesz tylko i wyłącznie z jednego powodu , żeby zrobić na złość chamowi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 listopada 2020r. o 23:12
Wyrywa z kontekstu Gocho i tym siÄ

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza