Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
7 listopada 2020r. o 19:53
To wszystko wynikło przez kontrowersyjny temat, nie pomyślałam, że tak się to potoczy:( trzymajcie się cieplutko:)

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 listopada 2020r. o 19:54
Lubię tą piosenkę, przynosi spokój :)
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q2TVO7JUNIg

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 20:06
Mgosia napisał(a): Horus , doskonale wiesz o co mi chodzi , to był chyba jedyny temat w którym można było popisać spokojnie i wiesz, że tam gdzie Ty wchodzisz pozostają ''zgliszcza" . A tutaj piszesz tylko i wyłącznie z jednego powodu , żeby zrobić na złość chamowi .
Baxowa skoro brzydzi się ludźmi to niech to robi dalej, tylko nie tutaj , tu ma być spokój.
A Ciebie proszę o to, żebyś pisał we wszystkich innych tematach i robił tam co tylko Ci się podoba, ale ten oszczędź, o ile jest w Tobie choć odrobina przyzwoitości. Nie ze wzgląd na mnie , bo tego nie oczekuję, ale na wzgląd na tych, którzy czytają , żeby choć na chwilę zapomnieć o tym co się wokół dzieje, a z tego co wiem to są tacy .


Chyba pozwolisz mi bym z nie wszystkim o czym piszesz się zgodził ...
ale fakt- to jeden a właściwie jedyny temat gdzie panuje spokój...
w tym wolny od osobistych przekonań...
wiem bo co jakiś czas tu wpadam ...;)
ale gdyby nie ten ''mister'' nadal bym tu milczał ...jak do tej pory ...;)

a nie pomyślałaś że baxowa może mieć rację w tym co napisała?
nie miała do tego prawa?
przecież odniosła się do konkretnego wpisu ...wpisu w tym temacie...
gdzie to miała zrobić? w muzyce?
zdrażniło cie że napisała do mnie w sposób przyzwoity?...stąd ten twój dziwny ''zarzut'' że chce mi się przypodobać?
to jakieś kuriozum które mnie dziwi tym bardziej że ty to napisałaś...

teraz o ''zgliszczach'' :)
gdziekolwiek bym się nie pokazał tam często w niewybredny sposób pisze się do mnie i o mnie...
mam to pozostawiać bez odpowiedzi?

teraz troszkę żartobliwie- twoja prośba o spokój tutaj przez aklamację ;) została przyjęta :)
jak widzisz jest we mnie ta ''odrobina przyzwoitości'' ;)

a nie pomyślałaś że mnie też niekiedy brakuje tutaj spokoju ?...może tutaj -w tym temacie - bym go znalazł? ;)

ostatnia sprawa...
'' A tutaj piszesz tylko i wyłącznie z jednego powodu , A tutaj piszesz tylko i wyłącznie z jednego powodu , żeby zrobić na złość chamowi . ''


otóż nie ,nie z tego powodu tu wpadłem ...to konkretne odniesienie do postu o tamtym nawet nie pomyślałem ...



'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 listopada 2020r. o 20:19
Nie zraziło mnie to, że pisze do Ciebie w taki sposób , tylko to, że Cię tu wciąga, a ja się boję, że będzie tu wtedy tak jak w tych wszystkich tematach . Czasami zdarza mi się przeczytać to co tam piszesz i nie jesteś ''święty", ale trzymam się z daleka , tym bardziej, że mam inne poglądy i inne życiowe doświadczenia, które mnie tylko w tych poglądach umacniają. Powiedz , że chcesz tu bywać, że chcesz pisać , że dasz ludziom coś innego niż do tej pory, że odwrócisz ich uwagę od zła, a ja spokojnie bez wtrącania się przycupnę gdzieś z dala i nie będę się wtrącać. Tylko nie rób tu pobojowiska, bo ani Tobie, ani nikomu innemu szczęścia to nie przyniesie, a tym bardziej spokoju. A chyba dzisiaj jest to najbardziej potrzebne, nie spory i nie wzajemne dokopywane sobie.

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
7 listopada 2020r. o 20:24
Mgosia napisał(a): Lubię tą piosenkę, przynosi spokój :)
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q2TVO7JUNIg


Dziękuję piękny jest:)Miłego wieczorka:)


Dopisane 07.11.2020r. o godz. 20:24:


kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 listopada 2020r. o 20:51




Więc...



aby było...



Dobrej nocy Bajarze:*




Dopisane 07.11.2020r. o godz. 20:51:

[img=1604778682_n2yfplk.jpg]

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 listopada 2020r. o 20:54
Jeszcze nie zasnę ;) pierogi mi bokiem wychodzą :D
A mówili dohtór - smażonego nie wolno .. mówili :/ :D
Papryczki też nie wolno , a o sklerozie zapomnieli powiedzieć, że jej tez nie wolno :> :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 20:57
Mgosia napisał(a): Nie zraziło mnie to, że pisze do Ciebie w taki sposób , tylko to, że Cię tu wciąga, a ja się boję, że będzie tu wtedy tak jak w tych wszystkich tematach . Czasami zdarza mi się przeczytać to co tam piszesz i nie jesteś ''święty", ale trzymam się z daleka , tym bardziej, że mam inne poglądy i inne życiowe doświadczenia, które mnie tylko w tych poglądach umacniają. Powiedz , że chcesz tu bywać, że chcesz pisać , że dasz ludziom coś innego niż do tej pory, że odwrócisz ich uwagę od zła, a ja spokojnie bez wtrącania się przycupnę gdzieś z dala i nie będę się wtrącać. Tylko nie rób tu pobojowiska, bo ani Tobie, ani nikomu innemu szczęścia to nie przyniesie, a tym bardziej spokoju. A chyba dzisiaj jest to najbardziej potrzebne, nie spory i nie wzajemne dokopywane sobie.


wycofaj się do historii tematu ...znajdziesz kogoś kogo tu personalnie obraziłem?
coś mi tam świta o ''babie'' ale to pikuś w porównaniu z tym co sam o sobie czytałem ...;)
nie chce mi się do tego wracać bo mogę coś przekręcić a to jak wiesz ...zaraz się obróci przeciwko mnie ...
ale ja nadal jak przed laty mam ''skórę nosorożca'' ;)
ale i jak przed laty piszę dzisiaj bez ''woalowania'' tego co myślę ...
może dlatego podkreślasz że nie jestem ''święty''
nie jestem i nigdy tak nie twierdziłem ...
masz swoje poglądy ja swoje ...nie wchodziłem z nimi tutaj i nie zamierzam...
mam tyle tematów o tym że mogę wybierać do woli ...a przecież kilka sam założyłem :]

mam napisać że chcę tu bywać?
przecież nikt mi tego nie zabronił...;) po co więc masz jak to piszesz ''przycupnąć z boku'' ?
pisz ...
TO TWÓJ TEMAT
wiem że czujesz do mnie uprzedzenie ale też wiem co nim kieruje...

na koniec tego posta bo oglądam sobie program o kosmitach(fascynuje mnie od lat) i się rozpraszam ...
określenie ''nie rób tu pobojowiska'' bardzo mi się spodobało...takie...''obrazowe'' ;)
aha ...i jeszcze raz to na koniec ...z tekstem wartym uwagi ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.