Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

~~A bo tak niezalogowany
24 listopada 2021r. o 22:16
Czasami wyobrażam sobie, że życie to ogromny dom z mnóstwem drzwi, a za nim jest piękny ogród, a w nim cudowne kwiaty, spokój cisza i przyjemne ciepło. Żeby wejść do ogrodu trzeba przejść przez wszystkie pokoje, ale nigdy nie wiadomo co w nich na nas czeka. Jedne są jasne, piękne , inne bez okien, ponure, śmierdzące stęchlizną. Niektóre drzwi można z łatwością otworzyć, przy innych trzeba się bardzo natrudzić. I nawet wtedy, kiedy drzwi które otwieramy z wielką trudnością, a za nimi kryje się okropny pokój, to i tak warto to zrobić, warto je otworzyć. Warto się wysilić, warto przejść przez niego, żeby otworzyć kolejne i następne i kroczyć dalej . Nie wolno się poddać, szczególnie wtedy, gdy znajdujemy się w mroku, kiedy zabija nas strach i bezsilność, trzeba wstać i iść dalej, żeby uwolnić się od tego co nas przeraża. Każdy krok przybliża nas do celu ....warto odbić się od dna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
25 listopada 2021r. o 19:16
AMEN...
Bajeranci :*
Są dni,które są fajne...
Iiii takich FAJNYCH DNI Wam :*:*:* życzę :)
.......
Są też ....


Jak...czasem tak bywa...
Że i ja ;(...
Trzaymajcie :*:*:* się jakośśś....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
26 listopada 2021r. o 18:54
Na jesienną depresje jakiś łomot np. Black Sabbath .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
26 listopada 2021r. o 18:54
Na jesienną depresje jakiś łomot np. Black Sabbath .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bo tego chcę niezalogowany
26 listopada 2021r. o 19:34
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Black Sabbath


A może być Sabaton ??
Kiedy jesteś w sytuacji bez wyjścia, na pozycji przegranej .... niespodziewanie zjawi się ktoś, kto zawalczy razem z tobą, by wygrać ten bój . To tak jak w naszym życiu, upadasz ... a jutro jest nowy dzień i nie wiesz co się w nim wydarzy, niby dlaczego nie ma być dniem, który odgoni zły los . Ja w to wierzę, bo właśnie tego chcę, uparcie dążę do celu, a jeśli upadam to tylko po to, by z klęczek popchnąć ku górze tego, co upadnie po mnie, a później wstanę ze zdwojoną siłą.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
26 listopada 2021r. o 22:39
Nie wiem,co tu taki chaos,ale tak...

~~Jasnopopielaty Bodziszek 2 godz. 55 min. temu
Na jesienną depresje jakiś łomot np. Black Sabbath .

Widzę,że ~Jasnopopielaty Bodziszek -chce łomot :|
No to ,uważaj z kim "wojujesz" bo...za daleko nie zajdziesz :]
;)






Dopisane 26.11.2021r. o godz. 22:39:

Śpijjcie ssspokojnie :)



Dobranoc :*:*:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
27 listopada 2021r. o 20:28


Dzisiaj pierwszy śnieg tej jesieni spadł , przykrył cienką warstwą dachy aut, samochodów, trawniki...Tak było rano...wieczorem nie pozostał ślad po pierwszych płatkach śniegu.

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biseptol niezalogowany
27 listopada 2021r. o 21:04
Co to za bajzel na oddziale? Ordynatora dawno nie było to i pacjenci się poukrywali? Gdzie oddziałowa Babajaga i przełożona Etylinka? Pozdro siostry,haha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza