Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~jogi niezalogowany
6 września 2015r. o 19:18
jak się podobala impreza ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fuck niezalogowany
6 września 2015r. o 21:44
Ja mega szczęśliwy udało mi sie obrzygać Darka Kraś-go a to było moje marzenie zeby blondyna w domu zmywała moje rzygowiny z jego ubrania!!!!zadanie wykonane impreza totalna lipa jakbym sie nienaebal to bym i tak pawia strzelił na Pancie i Strusia

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bambino niezalogowany
7 września 2015r. o 8:36
oj tam,oj tam . Toś ty chłopie chyba tylko jeden jakiś taki niezadowolony . ;) Wczoraj widziałem znajomych i byli niezwykle zadowoleni z udanej imprezy .A szanowne małżonki jakie zadowolone , jakie stoły , jakie ciasteczka ulalaaaa .
Pełna kultura . A moze to była całkowicie insza impreza ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 13:38
To chyba ty byłeś na innej imprezie, ja miałem i mam dalej zamiar kapcia obrzygać ale mi uciekał tak jak codziennie chowa się do kurnika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ojoj niezalogowany
7 września 2015r. o 17:15
Z jakiej okazji to świętowanie było ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaro niezalogowany
7 września 2015r. o 20:06
Dzień rudego grzejnika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rtyu niezalogowany
7 września 2015r. o 21:51
Swieto wszystkich co o 8 rano laske robią sołtysowi i tych co lizą mu dupe przed sexem z blondyną po obiadku ....Teraz to olo z grzechem na przemian zabawiają zekupczynego szefa juz niedlogo bedzie chodził jak rude scierwo z patolem w dupie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rtyu niezalogowany
7 września 2015r. o 21:51
Swieto wszystkich co o 8 rano laske robią sołtysowi i tych co lizą mu dupe przed sexem z blondyną po obiadku ....Teraz to olo z grzechem na przemian zabawiają zekupczynego szefa juz niedlogo bedzie chodził jak rude scierwo z patolem w dupie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.