Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ojoj niezalogowany
24 lipca 2015r. o 21:29
J.A SZMATA JEDNA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zmęczony niezalogowany
25 lipca 2015r. o 8:56
cały tydzień zapier... po 12h mam dość co jest grane?? tu ludzie nie mają serca!!! tylko daty terminy zebrania!!! wyszkolili menago jak psy są teraz. Podobno człowiek jest najważniejszy??? ale jak przemyślałem to raczej w tej firmie człowiekiem są od lidera po dyrektora reszta traktowana jest poniżej ludzkiej godnośći.Pany dyrektory dwa mają w dupie nas ludzi a to my robimy po 10 12 godzin to nasze dzieci nie widzą swoich ojców tylko po to żeby zarobić marne 2200 jak ostatnio !! A we jedzcie sobie na wczasy do Chorwacji przeciez na wasze konto wpływa nie 2000 bo byście siedzieli w domu na dupie jak my!!!!! Nas stać na leśny potok bo jest zadarmo Was na Chorwacje Turcje i inne ZGŁASZAM SPRAWE DO PIPU bede zdzwonił codziennie za to wszystko co mnie spotyka na codzień tu Niech wyjdzie wszystko na jaw !!!MAM DOŚĆ NIE CIĘŻKIEJ PRACY MAM DOŚĆ POLITYKI FIRMY ZEHNDER
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Prawda! niezalogowany
25 lipca 2015r. o 9:55
~zmęczony napisał(a): cały tydzień zapier... po 12h mam dość co jest grane?? tu ludzie nie mają serca!!! tylko daty terminy zebrania!!! wyszkolili menago jak psy są teraz. Podobno człowiek jest najważniejszy??? ale jak przemyślałem to raczej w tej firmie człowiekiem są od lidera po dyrektora reszta traktowana jest poniżej ludzkiej godnośći.Pany dyrektory dwa mają w dupie nas ludzi a to my robimy po 10 12 godzin to nasze dzieci nie widzą swoich ojców tylko po to żeby zarobić marne 2200 jak ostatnio !! A we jedzcie sobie na wczasy do Chorwacji przeciez na wasze konto wpływa nie 2000 bo byście siedzieli w domu na dupie jak my!!!!! Nas stać na leśny potok bo jest zadarmo Was na Chorwacje Turcje i inne ZGŁASZAM SPRAWE DO PIPU bede zdzwonił codziennie za to wszystko co mnie spotyka na codzień tu Niech wyjdzie wszystko na jaw !!!MAM DOŚĆ NIE CIĘŻKIEJ PRACY MAM DOŚĆ POLITYKI FIRMY ZEHNDER


100% poparcia dla tego Pana !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olx niezalogowany
25 lipca 2015r. o 12:25
oj tam zakład dba o pracowników wprowadzono nowy system anty chorobowy -po każdym chorobowym rozmowa u managera na temat co jak i po co ta choroba i jak będzie wyglądało to w przyszłości ile dni i na co jeszcze zamierzasz chorować bo podobno takie straty przynosimy - przemęczony człowiek to i choruje a że słabe wynagrodzenie to nie stać na prywatne leczenie wiec się meczymy bo zanim na kasę się dostanie to już przejdzie:) (na innych)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 14:44
Zwolnij się tak jak ja, bo PIP ci nic nie da, ręka rękę myje a kapec udaje dobrego menadżera a w gruncie rzeczy nie wie co to znaczy zarządzać ludźmi bo tylko robi to, co mu każą zresztą to mówi wszystko: "co ja mogę..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~itd itd niezalogowany
25 lipca 2015r. o 16:28
Trzeba przyznać że letnie dni to najbardziej uciążliwy okres dla pracowników. W temp. 40 stopni na hali po 12 godzin w sezonie urlopowym gdzie często robisz za dwóch ciężko się pracuje.
Dyrektor mógłby o tym pomyśleć i wspomóc nawet ta głupią wodą butelkowaną o którą ktoś ostatnio prosił (o soku nie wspomnę)
Nie ma człowiek za grosz wstydu.Dla niego ważne są tabelki i cyferki i bicie kolejnych rekordów a człowiek niech się wędzi jak ta sardynka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 21:15
A widziales jak biedna monika sie wachlowala na stołowce podczas zebrania??? goraco biduli bylo wsrod plebsu. ona ma klime w biurze i u nas bylo za goraco........
A na stołowce to mozna powiedziec ze chlodek panuje w porownaniu do warunkow na hali produkcyjnej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 10:49
No i parę głów poleciało a kapeć dalej siedzi w kurniku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.