Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
9 marca 2011r. o 20:28
kupczytatata a co osiagneliscie tym ze musimy robic teraz bite 8 godzin??? jakie zyski??? wrecz przez wasze menagerowanie normy sie obnizyly bo nie sposob ich teraz wykanac

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2011r. o 21:06
~ napisał(a): zeby zapomniec tezeba wypic pol litra hihi -soty mow sa siebie ja pije jednego lub dwa browce bo lubie a nie zeby zapomniec :D

to nie zmienia faktu,że jesteś alkoholikiem

Zmoderowano 09.03.2011 godz.21:12 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niepodlegly niezalogowany
9 marca 2011r. o 21:35
hmm. Ja mysle ze tam sie na lepsze nie zmieni. Zmienilo by sie jesli wymienili by wszystkich menago itp. Poprostu nigdy zwykly pracownik nie moze wejsc na takie stolki bo mu odpierd..a i takie sa potem efekty. Mysli ze jest kims i niech teraz inni robią za niego.
A ci co tu nie narzekaja to albo klamia i cicho siedza bo boja sie zwolnienia albo sa ich przydupasami.
Innych sie pozbywaja, nawet jesli jest to dobry i wyszkolony pracownik to lepiej jest go zwolnic i przyjac nowego - moze ten bedzie cicho siedzial i robil swoje a nawet za kogos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bleeee niezalogowany
9 marca 2011r. o 22:34
praca w zehder już nigdy nie będzie przyjemna ten zakład to jedna wielka KPINA przykre ale prawdziwe panowie czas zwijać manele i pózniej sycić się tymi chwilami jak menago bedą zapierdzielać jak zwykły robol bo ludzi do pracy będzie brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2011r. o 17:04
~niepodlegly napisał(a): hmm. Ja mysle ze tam sie na lepsze nie zmieni. Zmienilo by sie jesli wymienili by wszystkich menago itp. Poprostu nigdy zwykly pracownik nie moze wejsc na takie stolki bo mu odpierd..a i takie sa potem efekty. Mysli ze jest kims i niech teraz inni robią za niego.
A ci co tu nie narzekaja to albo klamia i cicho siedza bo boja sie zwolnienia albo sa ich przydupasami.
Innych sie pozbywaja, nawet jesli jest to dobry i wyszkolony pracownik to lepiej jest go zwolnic i przyjac nowego - moze ten bedzie cicho siedzial i robil swoje a nawet za kogos.


Dokładnie powymieniać wszystkich MENAGO. Myśli że jak został MENAGO to już jest Pan a nie widzi, że mu słoma z butów wystaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~swój niezalogowany
11 marca 2011r. o 18:03
Po co tyle pisać wszyscy pracujący dobrze wiedzą w czym tkwi problem chybione inwestycje przez kierownictwo zakup maszyn i ukrywanie ich rzeczywistych możliwości przed dyrektorem zwalając winę na operatorów a efekty teraz widać szkoda tylko tych menago bo są tylko rypani za poprzedniego nieudolnego bossa .Panie Dyrektorze niech się pan obudzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a ja mam to w dupie niezalogowany
14 marca 2011r. o 7:07
Lider-kumosina kpina zenada (na wariaty)go wyslac niech tam papiery dostanie!! -bo te co ma to trzeba bylo zaplacic tam Pawel idz dostaniesz zadarmo hihihihi :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
14 marca 2011r. o 8:13
widac ze wszystkim zal dupe sciska ze jakims menago nie zostal porazka jedna wielka ludzie tam pracujacy widze ....zakladajcie swoje firmy kazdy moze byc menago ............. zeby nie bylo nie pracuje w tej firmie i zamiaru nie mam takiego ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza