Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~!!!!!!!!!!!!! niezalogowany
8 marca 2011r. o 22:46
żalosne są Wasze wypowiedzi!!!!może warto zadać sobie pytanie: co ja sobą reprezentuję???dlaczego życie ciągle mnie"bije" ?? !! :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~!!!!!!!!!!!!! niezalogowany
8 marca 2011r. o 22:47
żalosne są Wasze wypowiedzi!!!!może warto zadać sobie pytanie: co ja sobą reprezentuję???dlaczego życie ciągle mnie"bije" ?? !! :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2011r. o 23:03
zadałam sobie to pytanie,ale nikt mi nie odpowiedział,dziwne... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2011r. o 8:38
~!!!!!!!!!!!!! napisał(a): żalosne są Wasze wypowiedzi!!!!może warto zadać sobie pytanie: co ja sobą reprezentuję???dlaczego życie ciągle mnie"bije" ?? !! :/




otóż kolego ja uważam ze bardzo dużo sobą reprezentuje ale nikt mnie nie docenia w tym zakładzie coś takiego jak dobra atmosfera w pracy i motywowanie pracowników do pracy jest na mizernym jak nie beznadziejnym poziomie i nikt mi nie powie "dlaczego nic nie powiesz na zakładzie tylko wypisujesz tu głupoty" otóż tak jak wcześniej już napisałem ATMOSFERA na mizernym poziomie i dlatego żaden z pracowników nie będzie się wychylał bo i po co jak i tak jego zdanie jest guwno warte!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2011r. o 9:24
ale skoro jest tak źle, to chyba nie będzie dla was takie straszne jeśli powiecie w firmie co wam nie pasuje. Jeśli zostaniecie zwolnienie to chyba nie ma czego żałować? Jest w Bolesławcu wiele innych firm, które przyjmą pracowników reprezentujących tak wysoki poziom pracy? W razie gdyby inne zakłady też wam nie odpowiadały zawsze można założyć własne przedsiębiorstwo i samym zostać twórcą atmosfery w firmie-własnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2011r. o 9:40
jasne jest wiele firm,na takim samym,albo i gorszym poziomie!wyzysk i jeszcze raz wyzysk!kiedy w końcu zaczniecie strajkować!!nie pracuję w żadnym obozie,ale jest mi żal tych biednych ludzi którzy za marne grosze pracują,wezcie w końcu sprawę w swoje ręce!!!!

Zmoderowano 09.03.2011 godz.20:27 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2011r. o 9:47
Weźcie w końcu sprawy w swoe ręce, odbywajcie szkolenia, kursy, dokształcajcie się w tym, co robicie i lubicie robic. Wtedy nie będzie problemu straszenia zwolnieniem tylko wy będziecie należeć do pracowników których firma szanuje i ciężko was będzie zastąpić.

Zmoderowano 09.03.2011 godz.20:27 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2011r. o 12:46
no własnie nie chcecie się szkolić, dlaczego macie coś zmieniac-pytasz? No to skoro nie chcecie nic zmieniać to pracujcie jak Pan Bóg przykalał a nie tu frustracje wylewacie. Myślę, że w stosunku do wykształcenia i umiejętności dostajecie każdy sprawiedliwie. Najbardziej płaczą ci, którzy nie chcą nic robić, nic zmieniac. Wsztstko ma sie zmienić samo. Myślę że wynagoridzenie jest adekwatne do umiejętności a warunki pracy chyba standardowe-jak w każdym normalnym zakładzie produkcyjnym.

Zmoderowano 09.03.2011 godz.20:28 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza