Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Gieroyy niezalogowany
22 listopada 2023r. o 19:25
~~Sławek napisał(a): Kiedy uroczyste otwarcie nowowyremontowanego GOKiB w Gromadce.?


Chyba niebawem bo prace ku końcowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowa Firletka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 19:36
~~ANALityk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowy Jarząb napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~und z córkami napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Terra napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~co za PISi qtas napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Franek napisał(a): Pierwszy krok Koalicji Pazernych to powołanie z inicjatywy Donaldinio 3 komisji śledczych przeciwko partii, która wygrała wybory. Proponuję 4 w sprawie Tuska . Ta zajęłaby się jego działalnością szkodzącą Polsce i rozwiązaniem afer mających miejsce w czasach gdy był premierem.


Wasze 8 lat to za malo ???




Kiedy będzie koronacja Tuska na monarchę?

Zaraz po tym jak zmienicie uchwałę anty LGBT i przyjedzie do was Kaczyński.
Twój Śmiszek Biedroń jest przy władzy,niech ci zmienią

Nie jest tylko ,,są''. Rząd PISu nic nie ma do gminnych uchwał ,mi niczego nie trzeba zmieniać ,spytaj swojej matki czy jestem niezły w te analne klocki.




Tak. Mówi że niezły jesteś. Tylko brudzi się jej wibrator. Prosiła byś wcześniej se lewatywę robił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ANALityk niezalogowany
22 listopada 2023r. o 20:16
~~Rubinowa Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ANALityk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Fioletowy Jarząb napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~und z córkami napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Terra napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~co za PISi qtas napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Franek napisał(a): Pierwszy krok Koalicji Pazernych to powołanie z inicjatywy Donaldinio 3 komisji śledczych przeciwko partii, która wygrała wybory. Proponuję 4 w sprawie Tuska . Ta zajęłaby się jego działalnością szkodzącą Polsce i rozwiązaniem afer mających miejsce w czasach gdy był premierem.


Wasze 8 lat to za malo ???




Kiedy będzie koronacja Tuska na monarchę?

Zaraz po tym jak zmienicie uchwałę anty LGBT i przyjedzie do was Kaczyński.
Twój Śmiszek Biedroń jest przy władzy,niech ci zmienią

Nie jest tylko ,,są''. Rząd PISu nic nie ma do gminnych uchwał ,mi niczego nie trzeba zmieniać ,spytaj swojej matki czy jestem niezły w te analne klocki.



Tak. Mówi że niezły jesteś. Tylko brudzi się jej wibrator. Prosiła byś wcześniej se lewatywę robił.


Robił bym ale u was w chałupie wody nie ma , w studni jest a o łazience to zapomnij . XXI wiek a żyjecie jak chłopi pańszczyźniani .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
23 listopada 2023r. o 10:08
Co z tą drogą w Pasterniku? Czy ktoś odpowiedzialny tym się wreszcie zajmie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tadek niezalogowany
24 listopada 2023r. o 8:49
Tusk (,,rudy ") : ,, Ja Wam wójta nie wybierałem" . I to prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec Wierzbowej niezalogowany
25 listopada 2023r. o 7:18
podobno babcia swirska zafarbowala sie na rudo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chytry borsuk niezalogowany
25 listopada 2023r. o 9:05
Jòźku,pij ty dalej berbeluchę w swoimi Jóźkowie,a od tej Pani z daleka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~und z córkami niezalogowany
25 listopada 2023r. o 11:38
Zmieńcie uchwałę anty LGBT , Jarosław przed śmiercią chciałby Gromadkę zobaczyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.