Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Mariola niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 16:58
~~Baśka napisał(a): Dlaczego Sejm chce wskazać Tuska na premiera ?Czym On sobie na to zasłużył? Gdzie i przez kogo został przeszkolony by ewentualnie objąć tę funkcję? Był już premierem, a co jego rząd osiągnął wszyscy wiemy . Burzyli i niszczyli. ..... Szkoda słów.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Romek niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 17:09
I tak oto Niemcy wskazali, nam Polakom , kto ma pełnić urząd premiera. Posłuszni inni Niemcy ,przy zezwoleniu Marszałka Sejmu , wykonali to zadanie . Nasz wielki poeta A. Mickiewicz diabła nazywał Niemcem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Klon niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 18:54
Boże święty. Ale wy tu bzdety piszecie.
Ola Boga Tusku, Ola Boga Morawiecki...
Jedną i tą sama banda melepetów intelektualnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Skonfudowany Obywatel niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 20:06
Nie wiecie przez przypadek gdzie można wypowiedzieć się w temacie Urząd Gminy Gromadka? Myślałem, że to TUTAJ, ale widzę, że to wątek o Tusku i Morawieckim ;-) Czy ktoś pomoże?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kaśka niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 20:24
~~Mariola napisał(a): oderacji Odpowiedz

~~Baśka napisał(a): Dlaczego Sejm chce wskazać Tuska na premiera ?Czym On sobie na to zasłużył? Gdzie i przez kogo został przeszkolony by ewentualnie objąć tę funkcję? Był już premierem, a co jego rząd osiągnął wszyscy wiemy . Burzyli i niszczyli. ..... Szkoda słów.

Wtedy jak oni burzyli to ty się waliłaś i robiłaś loda za wino .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~und z córkami niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 20:30
~~Skonfudowany Obywatel napisał(a): Nie wiecie przez przypadek gdzie można wypowiedzieć się w temacie Urząd Gminy Gromadka? Myślałem, że to TUTAJ, ale widzę, że to wątek o Tusku i Morawieckim ;-) Czy ktoś pomoże?

Tutaj , kolego tutaj , córkami się zająłem no i masz , zona moja Baska z Różyńca , tłuk intelektualny i łóżkowy. O dzieci się boje , przez 8 godz. są z nią .Jak mi ich szkoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bogdan niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 7:29
Urząd Gminy i GOKiB są cali i zdrowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ksiądz doktor niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 14:09
Uchylcie ustawę LGBT , Jarosław rozważa osiedlenie się u was . Myślę że kilka hektarów gminnej ziemi , przekonało by waszego księdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu