Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

5183
magnum44
31 grudnia 2011r. o 17:28
Naczelny Piracie, a Ty mi sie kojarzysz z Hiacyntem białym:):)
Wszystkiego "pirackiego"* w Nowym Roku:*

*Wstaw co tylko zechcesz. To nowe uniwersalne słowo:)

:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
31 grudnia 2011r. o 17:49
Capitanosss , życzę Ci żebyś był zawsze takim sympatycznym, zwariowanym, naszym piratem :) Żebyś wraz z pojawieniem się na forum, przynosił uśmiech , tak jak to robisz do tej pory :* Beczkę rumu, panien tłumu, skarbów wielu, armatniego celu :| :D ;)

Szczęśliwego Nowego Roku, fajny chłopaku :*



"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
31 grudnia 2011r. o 20:11
Dziękuję wam wszystkim i każdej koleżance z osobna.....Gosiaczkowi(za przewodnictwo na tym cudownym portalu)....De_Tourvel(szczegółnie za przepiękne i słodkie fotki,które dają tyleeeeeeeeeeee radości i za to poprostu ,że jesteś z nami)....Magnum44(za przepiękne i uniwersalne wypowiedzi i za mega poczucie humoru)....życzę wam 365 dniów w nowym roku bez problemów,bez stresów,obyście zawsze były radosne,szczęśliwe niczym nowonarodzony noworodek.....aby niezabrakło wam szczęścia,pomyślności i błogosławieństwa Jezuska maluśkiego....dużo zdrówka...no i wszystkiego naj...naj...naj....ślę buziaczki...cmokkkkkkkkkk..:) dołączam również bukiet miłych,serdecznych i ciepłych życzeń dla przemiłeych i bardzo inteligentnych dwóch bolecinternautek ,którymi są KACZUCHA I PAULINE....cmokkkkkkk...:):-) :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*


Dopisane 31.12.2011r. o godz. 20:08:

....SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.....wszystkim bolecinternautom .....życzy capitanosss...:)
obyśmy w nowym roku 2012,dali z siebie wiecej tworząc i budując wspaniałą atmosfere na tym wspaniałym"bombowym"portalu.....w ten sposób zbujemy sobie oazę radości,wyspe dobrej rady ...taka swoistą odskocznie od szarej rzeczywistości(codziennności)...:)ZDRÓWKA ŻYCZĘ.:)


Dopisane 31.12.2011r. o godz. 20:11:

.....aaaaa jeszcze jedna bardzo ważna rzecz.....proszę o buziaczki dla żółwika,Gosiu...:) :* :* :* :* :* ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2011r. o 20:20
specjalnie dla Magnum44,szczęśliwego Nowego Roku.
&feature=relmfu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
1 stycznia 2012r. o 1:08
~ napisał(a): specjalnie dla Magnum44,szczęśliwego Nowego Roku.


Cudowny utwór...:*:*
Dziękuję i też życzę Ci w Nowym Roku wszystkiego co chcesz, aby się spełniło:):)


Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2012r. o 10:33
"Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego"

Źródło: Zarządzenie cara Rosji Piotra I z 9 grudnia 1708 roku.

:D


Siła wiary :
Pani Władzia była organistką w kościele, miała już prawie 70 lat na
karku i była starą panną.
Była podziwiana przez wszystkich parafian za swą dobroć i oddanie
sprawom kościoła.
Pewnego razu wpadł do niej ksiądz omówić szczegóły jakiejś
kościelnej uroczystości.
Pani Władzia zaprosiła duchownego do pokoju gościnnego i zaoferowała mu herbatkę.
Ksiądz usiadł sobie wygodnie w stylowym fotelu, tak, że przed nim stały stare organy Pani Władzi.
Ku wielkiemu zdziwieniu księdza, na organach tych stała szklanka
wypełniona wodą, a co jeszcze bardziej zaniepokoiło księdza to fakt, że w szklance tej pływała prezerwatywa. Jak Pani Władzia wróciła z herbatką zaczęła się rozmowa.
Ksiądz chciał jakoś delikatnie zacząć rozmowę o szklance wody i
kondomie w niej pływającym, ale mu się nie udawało, więc postanowił zapytać wprost:
- Pani Władziu, bardzo bym był rad, gdyby mi pani to wytłumaczyła - tu wskazał na nieszczęsną szklankę.
- Ooo tak, dobrze, że ksiądz pyta... Czyż to nie wspaniałe?
Szłam sobie raz przykościelnym parkiem parę miesięcy temu i znalazłam tę małą paczuszkę na ziemi. Instrukcja na opakowaniu wyraźnie mówiła, że należy to umieścić na organie, zapewnić by było wilgotne i to wtedy ochroni przed roznoszeniem się chorób....
I wie ksiądz co? Przez całą zimę nie miałam grypy!
:D :D

Babcia przychodzi do urzędu skarbowego. Urzędniczka sprawdza dokumenty i
mówi:

- Brakuje pani podpisu.
- Ale jak mam się podpisać? - pyta starsza pani.
- No, tak jak zazwyczaj się pani podpisuje.

Starsza pani wzięła długopis i napisała: "Całuję Was mocno, babcia Aniela".





Dwie kobiety przyszły do króla Salomona i przywlekły za sobą młodego człowieka.
- Ten młody człowiek zgodził się ożenić z moja córką! - powiedziała jedna.
- Nie! Zgodził się ożenić z moją córką! - zakrzyknęła druga.
I zaczęły się kłócić, aż król Salomon poprosił o ciszę.
- Przynieść mi największy miecz - powiedział - Trzeba przeciąć go na pół. Każda z was dostanie po połowie!
- Brzmi nieźle - powiedziała pierwsza kobieta.
Druga na to:
- O, panie, nie przelewaj niewinnej krwi. Niech inna kobieta go poślubi.
Mądry król nie wahał się ani chwili:
- Facet musi poślubić córkę pierwszej kobiety - zawyrokował.
- Ale ona chciała przeciąć go na dwie części! - wykrzyknął dwór króla.
- Właśnie dlatego widać - powiedział mądry król Salomon - że to jest prawdziwa teściowa! :p


Najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja,
jest to, że się z nami nie kontaktują. :D

Sparrow... wysokich (od)Lotów w Nowym Roku :*
Plejadka z Syriusza B ;) :D



:* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
1 stycznia 2012r. o 12:23
.....plejadko z Syriusza B....HALO,HALOOOO....tu ziemia czy mnie słyszysz ...odbiór
HOUSTON...HOUSTON....mamy problem.....
kosmicznie odlotowego Nowego Roku 2012(.....i wszystkich innych też)...:):):)...mnóstwo kosmicznego pyłu na marsjańskim ogródku,ciepelka domowego w willi na Saturnie,szczęścia i pomyślności podczasz podróży międzygalaktycznych....NO I GUMOWYCH ASTEROIDÓW....zdrówka cmokkkkk...:)....ja kudłaty,durnowaty....jak mogłem zapomnieć o plejadce(plejadance)...:)POWODZENIA :* :* :* :* :*


Dopisane 01.01.2012r. o godz. 11:42:

.....plejadko z Syriusza B....HALO,HALOOOO....tu ziemia czy mnie słyszysz ...odbiór
HOUSTON...HOUSTON....mamy problem.....
kosmicznie odlotowego Nowego Roku 2012(.....i wszystkich innych też)...:):):)...mnóstwo kosmicznego pyłu na marsjańskim ogródku,ciepelka domowego w willi na Saturnie,szczęścia i pomyślności podczasz podróży międzygalaktycznych....NO I GUMOWYCH ASTEROIDÓW....zdrówka cmokkkkk...:)....ja kudłaty,durnowaty....jak mogłem zapomnieć o plejadce(plejadance)...:)POWODZENIA :* :* :* :* :*


Dopisane 01.01.2012r. o godz. 11:55:

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

...uwolnić Tymoszenko......ORKA


Dopisane 01.01.2012r. o godz. 12:16:


&feature=relmfu
&feature=fvsr
:P :P :P :P


Dopisane 01.01.2012r. o godz. 12:23:


&feature=related
:| :| :| :| :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
1 stycznia 2012r. o 12:25
Witam w Nowym Roku :) Capitanosss :*:*:*

[img=1325417137_unwi77y.jpg]

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza