Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

~ niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 22:33
De_Tourvel napisał(a): Pewnie o swoim... języku ;> pomyślał ;p:D


Poszła do dziury bo Ci ogon urwie kot bury!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
21 grudnia 2012r. o 22:33
o swoim języku biedny, tylko krzywdy sobie nie zrób :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
21 grudnia 2012r. o 22:34
~ napisał(a):
De_Tourvel napisał(a): Pewnie o swoim... języku ;> pomyślał ;p:D


Poszła do dziury bo Ci ogon urwie kot bury!! :>


Z kotem to ja harcuję - ab und zu ;p;>;>;>

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
21 grudnia 2012r. o 22:58
~ napisał(a): Język bym uciął przy samej pupie!! :>



:| :| :| :| :| :|

Język jest tylko w jamie ustnej!
Z gardłem sąsiaduje, tylko!

Doucz się Tyldek!:>
I nie dawaj d.u.p.y!
Wstyd mi przynosisz, mój ulubiony Biologu:*:*

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
22 grudnia 2012r. o 3:09
....Gosiam...Gosiammmmmmmmmmm......!!!!!!!!....POMOCY....grzylu znowu sié rozbrykal w moim temaciku.....rozpycha sié,awanturuje,krzyczy na dźdmerowiczóf.....proszé nakrzyczna niego.....:):d:*:*:*

.....witamy w gronie dźemerowiczów nowá bolecnautké Lia....muaaahhh:*:*:*
.....Navi,chyba wiem o którego chodzi Ci taksówkarza,ale niejestem pewien w stu procentach.....
.....GOsiaG,pierwsze co robié po przytarganiu karpika do domciu zanim mu zrobié SAMOKUKU....to odcinam mu ogonek aby nieokazywal radosci teściowej...:d
....wiszenko milej pracy źyczé
...M25........Broń siostrzyczki przed tym szkodnikiem grzdylkiem popularnym...:*:*:*

......no a ja teraz wskakujé w pierzynké,bo jutro muszé wczesnie wstać....tak kolo poludnia....:d:d:d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
22 grudnia 2012r. o 10:38
Kapitanie:D:D w sumie to tam jest dwóch których lublu:P:P dong dong:D:D gdzie ten śnieg:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2012r. o 11:09
Navi napisał(a): Kapitanie:D:D w sumie to tam jest dwóch których lublu:P:P


Zajmują drugie i trzecie miejsce! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
22 grudnia 2012r. o 12:59
...otwieram dzsiaj rano lodówké.....a tu TRUP.....nieźywy,sztywwny,martwy,zimny KARP.....:(:(:(

.....a tak dobrze zapowiadaly sié tegoroczne swiéta, a mialo byc tak cudownie.... :| !!


Dopisane 22.12.2012r. o godz. 11:56:

...buziole wszystkim bolecnatom....:*:*:*.....kicam teraz do pracy

........do pracy mam 2600 KROKÓW i 2 PODSKOKI.....a ja zachaczam o mojá ulubioná piekarnié w drodze do pracy....to w sumie daje 2600 KROKÓW i 458 PODSKOKÓW.............PA...:)


Dopisane 22.12.2012r. o godz. 12:50:

Dzisíaj zaczepil mnie Swiéty MIkolaj(zataczal sié,pewnie jeszcze niezakonczyl swiétowania)......no i powiedzial do mnie żebym pomagal biednym ludziom.....wiéc wyciágnálem z mojego portfela pieniádze szefowej i zrobilem zakupy za 20 zlotych w TESCO.....


Dopisane 22.12.2012r. o godz. 12:59:

....i takim sposobem bédé mial cukier na Swiéta...:d:d:d




.....Navi wyciágaj megasaneczki z piwnicy....:):*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza