Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

9478
#lia nieaktywny
22 grudnia 2012r. o 13:42
dziekować za powitanie :* jaka ja tam nowa stara tylko nie udzielająca się ale święta tak na mnie zadziałały że nie wytrzymałam :D no i ta radość z przeżycia kolejnego końca świata chociaż słyszałam że został przeniesiony na 23 grudnia :| a co do tego grzdylowatego to bardzo miły sympatyczny człek takie dobre słowo na świeta :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
22 grudnia 2012r. o 17:06
Lia:D koniec świata odwołany:D:D powstała nowa Toyota i majowie znieśli koniec świata:D:D nie martw się, będzie kolejny:D:D
Kapitanku:D:D:D:D:D:D śnieguuuuuuuuuuuuuuu pada :> :D :D :D :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2012r. o 17:09
Navi napisał(a): śnieguuuuuuuuuuuuuuu pada :> :D :D :D :*


Kto z kim przystaje takim sie staje :D

Zaczynasz pisaś jak capitanooooooooooooossssssssssss :P
Maaaaaaam raaaacjęęęęęęęęęę? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
22 grudnia 2012r. o 17:21
yyyyy nieeeeeeeeeee :| :] tak mi się napisało :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2012r. o 17:51
Navi napisał(a): :|


I co tak oczęta wybałuszasz?? :D
Zamurowałoooooooo czy coooooooooo?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
22 grudnia 2012r. o 19:37
Nie było czym zamurować:D:D cementu i cegły brakło:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
24 grudnia 2012r. o 2:52



....jedna bombka,druga bombka,trzecia bombka.....ale nudyyy...:(.......oooooOOOO....!!!!!! .....CUKIEREK.....;)!!!!!!


Dopisane 24.12.2012r. o godz. 01:49:

Wszystkim bolecnautom i dźemerowiczom......z okazji zbliźajácego sié Boźego Narodzenia .....życzé radosnych udanych i spokojnych świát.....

.....wiszenko
.....magnum44
.....gosiaM
......źólwik
.......lia
.......navi
......pannazdzieckiem
.....E
.....katerina
.....karmelka29
.....gosiaG
.....nudabida
.....akiwa
......bax-owa
......Grzdylku kofany
......

......slodkie i socyste buziaczki ślé...cmokkk....muuaaahhh....:*:*:*:*:*:*:*

....zdrówka przedewszystkim...;)


Dopisane 24.12.2012r. o godz. 02:49:

Navi napisał(a): Lia:D koniec świata odwołany:D:D powstała nowa Toyota i majowie znieśli koniec świata:D:D nie martw się, będzie kolejny:D:D
Kapitanku:D:D:D:D:D:D śnieguuuuuuuuuuuuuuu pada :> :D :D :D :*

....ja wyjrzal za okno ...a tam sama woda....:p


Dopisane 24.12.2012r. o godz. 02:52:

lia....dzisiaj wielkie smażenie karpiów.....mmm...yyymmmmm.....mlask...mlaskkkk....;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
24 grudnia 2012r. o 8:20
Capitanosssku kochany :* i Tobie cudownych świąt, pełnych magii i ciepełka, radości i miłości :):*:*:*

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne