Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4668
#Anonim4668 nieaktywny
16 czerwca 2013r. o 22:34
..wlaśnie mialem klaść się spać(podkreślam,że wciąż jestem jeszcze w pracy)...i przypomnialo mi się,że jakby ktoś chcial zakladać nową firmę budowlaną w niedalekiej przyszlości to mam sugestie co do nazwy............ta nazwa pomoże podbić wszystkie rynki i gwarantuje sukces w przeciągu trzech miesiącóf.....a ta nazwa toooo..!!!!!!!!!!!!


...........AMBER-BUD........


...tadaaammmmmmmmmmmmmm..... :> :] :D :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver po pracy...teraz spać niezalogowany
17 czerwca 2013r. o 6:27

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10931
#optymistka nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 6:44
Witajcie
w piękny,słoneczny poranek :)) Zaparzajcie kawę,jedźcie śniadanie i rozpoczynajcie ten dzień.

Emanuję optymizmem i zarażam każdą napotkaną istotę na swojej drodze, odwzajemniam uśmiech żyję pełnią życia,a problemy ?? (każdy je ma,więc lepiej nie marnować energii w celu zamartwiania)

miłego kolorowo-owocnego dnia! (:
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 6:47
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 7:42
Capitanosss na dobranoc mnie nie było,ale jestem na dzień dobry-i to nawet z uśmiechem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
17 czerwca 2013r. o 20:54
:)


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver BIEDNEJ RONKI niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 7:30
...kochani moi....nie mialem dostepu do interneta przez ostatnie 36 godzinóf....odpracuję to przyrzekam ...dzisiaj w nocy.....w ramach skromnych przeprosin ślę przepikną instrumentalną piosnkę....muahhhhh

....odpowiem na wszystkie zapytania i komplementy za ,które bardzo ale to bardzo dziękuję...:*:*:*

...teraz na razie ni mom czasu na klikanie bo mnóstwo obowiązkóf na ten moment...:(

....PRZYSZEDLEM DO PRACY....I JUŻ Z SAMEGO RANA MUSZĘ SIĘ WZIĄŚĆ DO ROBOTY......MASAKRRRRRA...!!!!


i jeszcze cosik na wesolo...na dobry start "porankowy"


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver w pracy niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 7:33
...DLA WSZYSTKICH DŻEMEROWICZÓF...muahhh...:*:*:*

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne