Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

5134
#TOjsienka nieaktywny
15 sierpnia 2013r. o 20:14
:D


Dopisane 15.08.2013r. o godz. 20:14:

Przynajmniej już wiadomo gdzie Capitanos....gdzieś w kaszczorach jeszcze nie w izbie.... :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
15 sierpnia 2013r. o 23:09
capitanosss napisał(a):

....kochani dżemerowicze i bolecnauci.....chciałem się z wami pożegnać na dobre...podziękować za wspaniale chwile...za radość...za chwile smutku i lzy...za krytyke i dobre czule slówka.....jeszcze raz wielkie dzięki...z "bulem" sie zegnam z wami....JESZCZE RAZ RAZ DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO...ślę przeslodkie buziaczki....muahhhh....(z wykrzyknikiem) !! :* :* :* :* :* !! !! !! !! !! ......ZOSTAŃCIE Z BOGIEM....
P.S. ... :* :* :*


Za co dziękujesz :| ciesz się bo ... jeszcze tu im :> pokarzesz " co nieco :> ;)
http://demotywatory.pl/860/Pirat



Dopisane 15.08.2013r. o godz. 23:09:

:>
;)
Trzym się Piracie :P ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 1:01

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
18 sierpnia 2013r. o 3:01



Dopisane 18.08.2013r. o godz. 03:01:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~?? niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 19:26
Piratusie TY jeden ... a co ja Ci będę mówiła draniuchu ;)
Pozdrawiam jak jasna ....... :P:P:P
I nie zapominaj o uśmiechu , bo ja nie lubię smutasów i burczymuchów :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
18 sierpnia 2013r. o 21:31


a tego nie zaśpiewali
http://www.tekstowo.pl/piosenka,perfect,to_tylko_tokszol.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~o!! niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 0:13
~?? napisał(a): Piratusie TY jeden ... a co ja Ci będę mówiła draniuchu ;)
Pozdrawiam jak jasna ....... :P:P:P
I nie zapominaj o uśmiechu , bo ja nie lubię smutasów i burczymuchów :)

Oj ta Gonia i jej pozdrowionka oraz to co lubi, lub też nie lubi... bardzo interesujące :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2013r. o 18:19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.