Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

~ niezalogowany
3 sierpnia 2011r. o 18:01
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2011r. o 18:12
&feature=related
&feature=related

[*][*]
[*][*]
[*][*]
&feature=related
[*][*]
[*][*]
[*][*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2011r. o 18:19
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2011r. o 20:32
&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
6 sierpnia 2011r. o 20:41
Coś pięknego:P Cała natura związków damsko-męskich w jednym krótkim filmiku ;):P

&feature=player_embedded


Dopisane 06.08.2011r. o godz. 20:41:

W sumie chyba powinnam wrzucić to do tematu Kobiety, ale nie mogłam się powstrzymać ;) Capitanosss, Ty zawsze mas dużo do powiedzenia, ale chyba kobietą nie jesteś? :>

&feature=player_embedded

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
6 sierpnia 2011r. o 23:07
.....filmiki przezabawne,uśmiałem po paszki ,dziękuje bardzo...chodź co do drugiego filmiku(z tym się rodzą kobiety) mam drobną uwagę...AŻ BOJĘ SIĘ POMYŚLEĆ A CO DOPIERO TO NAPISAĆ....:(:(:(.....wyobraź sobie ją jako przyszłą teściową...:):):)(KLĘKAJCIE NARODY ,NORMALNIE...jak to kiedyś ujął ,słynny filozof polski) :> :> :> :> ....a co do "MENSZCZYZNY".........to jestem w 99-u procentach prawdziwym mężczyzną...:) ślę buziaczki na dobranoc...życzę udanej i miłej niedzieli......I DUZIO ŹDLÓWKA PRZEDEWSZYSTKIM.....:):):) :* :* :* :* zaraz wkleję jakiś fajny filmik,ale wcześniej muszę przełożyć baterie z budzika do klawiatury(taki tydzień oszczędności w domu mamy...gorzej jak trzeba iść w nocy do ubikacji za potrzebą...bo my mamy te żarówki energooszczędne,dlatego energooszczędne ,bo na noc wszystkie te żarówki wykręcamy, a w dzień znowu wkręcamy...)...:) DOBRANOC ;)


Dopisane 06.08.2011r. o godz. 23:07:

TUTAJ COSIK DLA WIDZÓW O MOCNYCH NERWACH...choć podejrzewam ,że każdy kto ma kredyt we frankach ...to ma mocne nerwy


&feature=related
&NR=1&feature=fvwp
&feature=related



&feature=related
&feature=related

&NR=1
:* :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
8 sierpnia 2011r. o 18:20
http://www.widelec.pl/widelec/1,111648,10050034,19_drzew_budzacych_skojarzenia.html


Dopisane 08.08.2011r. o godz. 18:20:

Chyba się już nie nauczę wklejać normalnie :D
Nie mam nauczyciela ;(

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
14 sierpnia 2011r. o 22:37


Kochani i szanowni internauci.....chciałem wam podziękować i pożegnać się z wami ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( .:(
Pożegnać z tego względu,że dopadła mnie praca....NORMALNIE ORANIE NA MAXA...:( ..... i nie znajdę dla was czasu...:(

Dziękuję Wam z całego serduszka ,za wspaniałe chwile spędzone z Wami....za śmiech,za radość,za łzy,za cierpliwość,za krytykę i za wszystkie bratnie dusze na tym przewspaniałym forum...:) :* :* :* ;) .....

Chciałem też podziękować założycielowi i właścicielowi tegoż przewspaniałego PORTALU...:)

Dziękuję wszystkim moderatorom...:)..... :* :* :* :* :*

Bolecnauci,dbajcie o ten wspaniały portal,dołóżcie odrobinę swojego serduszka,inwencji,twórczości i zaangażowania...bo warto.
PORTAL bolec.info jest naprawdę bardzo ,bardzo ale to bardzo SUPER EXTRA PLUS...:) :) :) :) ;)

W szczególności chciałem podziękować .....
...Gosiaczkowi:* :* :* (łucałuj żółwika łodemnie...) :* :* :*
...Karmelce29....bywaj BIEDLONKO KLOPKOWANA...:):* :* :*
...MAGNUM44.....dziękuję z całego serduszka...:) :* :* :*
...De_Tourvel.....JESTEŚ PRZESUPEROWA....tak trzymaj...:) :* :* :*
...PAULINE.....powodzenia i dużo zdrówka życzę...:):* :* :*
...KACZUCHA...jesteś przesympatyczna i bardzo inteligentna :* :* :*
...ARTURZE KĘDZIA nie poddawaj się..:)POWODZENIA..:) :* :* :*
... i całej reszcie słodkich internautów(których nie wymieniłem).....JEDNO WIELKIE DZIĘKUJĘ...kocham Was ...jesteście boscy...:) :* :* :*

....JESZCZE KIEDYŚ POWRÓCĘ....:):):).......ŻEGNAJCIE...:):):) :* :* :*

capitanosss...:) :* :* :* :> :D ;)


Dopisane 14.08.2011r. o godz. 22:37:

.............na bolecgrill wypijcie toast za moje zdrówko...:) :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu