Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

5183
magnum44
30 lipca 2011r. o 20:40
D_T :> :> :>

Capitanosss, cudeńka muzyczne zamieściłeś :* :* :* :* :* :*

Ja tak: "ni z gruszki, ni z pietruszki"

:D
&feature=related :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
30 lipca 2011r. o 22:13
~ napisał(a): Ocipiałaś D_T!!
Rozprawię się z Tobą :>


Nie ocipiałam :P Wszystko mam na swoim miejscu :P:P:P A rozprawiaj się, ja tam się nie boję :P:P:P


Dopisane 30.07.2011r. o godz. 22:13:

magnum44 napisał(a): D_T :> :> :>


No co? Przecież nic takiego nie powiedziałam :P:P:P

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
30 lipca 2011r. o 22:49
De_Tourvel napisał(a):
Przecież nic takiego nie powiedziałam :P:P:P


Ale na... :> :> :>
Kiedy wracasz?

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
31 lipca 2011r. o 8:10
magnum44 napisał(a):
Kiedy wracasz?


Dzisiaj :P A co, stęskniłaś się? :> :> :>

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6637
#ostry2011 nieaktywny
31 lipca 2011r. o 8:50
Ile żyje dżdżownica złapana przez wędkarza?
- Dwa dni z hakiem! :D


Dopisane 31.07.2011r. o godz. 08:49:

capitanosss napisał(a): szukam używany ...wibrator....(damski ) TANIO

z nalotem ...? :>


Dopisane 31.07.2011r. o godz. 08:50:

Stary wędkarz postanowił połowić trochę pod lodem. Wybrał się więc na zamarznięte jezioro, wyciął przerębel, zarzucił wędkę i czeka. Mija godzina, dwie, żadnego brania. Zmarzł na kość, już miał wracać do domu gdy zauważył młodego chłopaka, który wybrał stanowisko obok. Wyciął przerębel, zarzucił wędkę i wyciągnął piękną sztukę. Po kilku minutach następną, i następną...
- Słuchaj, jak ty to robisz? - zapytał zaskoczony weteran - ja tu cały dzień siedzę i nic nie złapałem, a ty w kwadrans wyciągnąłeś 3 piękne sztuki.
- Uoaki ucha yc euue.
- Słucham?
- Uoaki ucha yc euue.
- Nic nie rozumiem chłopcze, powiedz to powoli.
Chłopak zniecierpliwiony wypluł coś na rękę i powiedział:
- Robaki muszą być ciepłe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
31 lipca 2011r. o 10:53
De_Tourvel ...staram się z całych sił o jakieś fajne wesołe "pościki" dla Ciebie,dla magnum 44,dla ostrego2011...i dla całej rzeszy internautów:):):)
:* :* :* dziękuję wam wszystkim za Cieplutkie słówka i słodziutkie buziaczki....ślę również soczyste buziole......CMOK...CMOK...CMMOOOKKKKKK...!! :* :* :* :* :*

cieszę się,że ciasto wam smakuje ...... :> :> :> :> :*

Ja muszę też spróbować upiec takie ciasto..... samemu , ciekaw jestem czy cosik wyjdzie,bez(dwóch głównych składników)..... dwóch kontenerów mleka i miski do mieszania.... :> :> :> :D ........A CO TAMMMMMM......LECĘ DO SĄSIADKI PO RESZTĘ SKŁADNIKÓW...:).....może pożyczy..:):):) :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
31 lipca 2011r. o 10:58
capitanosss napisał(a): LECĘ DO SĄSIADKI PO RESZTĘ SKŁADNIKÓW...:).....może pożyczy..:):):) :| :| :|


Powodzenia w tej trudnej misji :P A dla Ciebie na szczęście taki hymn oto:



:P:P:P

Dobrego dnia, Jack :*:*:*

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
31 lipca 2011r. o 21:16
De_Tourvel...DZIĘKUJĘ ZA SŁOWA OTUCHY W TEKŚCIE PIOSENKI...teraz to normalnie czuję się jak SUPERMEN .......dodałaś mi odwagi dziękuję :* :* :* i również życzę Ci miłego dzionka i udanej końcówki łikendu(weekend-u)....POWODZENIA..:)
MAGNUM44 ...cieszę się ,że podobały Ci się pioseneczki.....życzę szybkiego"smerfowania" po kablach światłowodowych(internecie)...:)

ostry2011 ...a ten wibrator mocno zużyty...:):):),tylko pamiętaj jak dojdzie do transakcji to bateryjka normalnie ...PUNKIEL NÓWKA(gratis)....KPW-u..?? :* :* :* :>


Dopisane 31.07.2011r. o godz. 20:55:

&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related


Dopisane 31.07.2011r. o godz. 21:02:

...Tooooooo...jest siupel...:)

&feature=related


Dopisane 31.07.2011r. o godz. 21:16:

&feature=related
&feature=related
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza