Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

5183
magnum44
2 sierpnia 2011r. o 1:47
Capitanosss...
jaka rozbieżność. Piękna muzyka i słowa, ale przez jedno nie przebrnęłam :/
Nie daję rady różańcom i medalikom :D
:*


Dopisane 02.08.2011r. o godz. 01:47:

Capitanosss,
trzymaj się ciepło i nie daj się zatopić ;)

Bardzo to lubię, to dla Ciebie:
:*
Pa pa ;(

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m44 niezalogowany
2 sierpnia 2011r. o 1:52
I pamiętaj!
Żeby nie wiem co Ci pisali.
Jesteś i będziesz "Forumowym Słoneczkiem" :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wróżek niezalogowany
2 sierpnia 2011r. o 2:26
a co to? :) kółko wzajemnej adoracji ????
Kapitanos ,ja też Cię ...... lubię czytać ;p;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
2 sierpnia 2011r. o 22:05
magnum44 dziękuję Ci SERDUCHO moje za ciepełko płynące z Twojej strony,,,:):):) :* :* :* ....a co do medalika i różańca ,to możemy się umówić tak......jak będziesz na emeryturze to powrócimy do tematu medalika,nawet kupiem Ci książeczkę do nabożeństwa...:) :> :> :> :D :D :D :P :P :P :P
POWODZENIA .....przemiła internautko życzę..:).... I ZA SIUPEL PIOSNKĘ DZIĘKUJĘ ....ślę buziole... :* :* :* :* :* :* ;) :) mam też dla Ciebie wesołe filmiki na udany wieczór.....:)



&feature=related
&feature=related

...wróżmen...jak chcesz to jest jeszcze jedno wolne miejsce w naszym kółku różańcowym ...ZAPRASZAMY....zapisy bezpłatne(tylko znaczek do książęczki członkowskiej kosztuje 50 złotych):):):)...:).....SŁODKIE BUZIOLE DLA WRÓŻKA..:)...dziękuję :* :* :* :* :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
2 sierpnia 2011r. o 22:14
Ech, Capitanosss, Ty jak coś wrzucisz to od razu banan na twarzy rośnie :P O właśnie taki ;) Dobrej nocy :*:*:* [img=1312316054_ny96e1t.jpg]

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
2 sierpnia 2011r. o 22:26
De_Tourvel....Ty normalnie kiedyś to mnie......zabijesz śmiechem, albo umrę z braku tlenu..DZIĘKUJĘ buziaczki.....kolorowych i słodkich snów życzę....DOBRANOC...:) :* :* :* :* :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
3 sierpnia 2011r. o 11:40
Capitanosss, filmiki rewelka :* :*
Uhahałam się do łez :D
A to dla Ciebie:
https://www.youtube.com/user/KanalAxe?v=PK-IdIdPLe0&feature=pyv&ad=9042969785&kw=%C5%9Bmieszne%20filmy
P.S. Kupuj tylko AXE :*
i kotki:
:)
Miłego dnia :*

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
3 sierpnia 2011r. o 17:47
magnum44 ....nie będzie mnie przez najbliższe 45 minut,jakby ktosik się pytał to ja poleciałem do ROSSMAN-a po ...AXE.....aniołki capitanosss nadchodzi...:)


żeby nie być dłużnym to wklejam za pomocą BUDAPRENU ,fajne filmiki ....:)
&feature=related
&feature=related
&feature=related
a teraz cosik z działu ....prezencik łod matki natury......


&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related


Dopisane 03.08.2011r. o godz. 17:47:

....dzisiaj miałem chwilę wolnego to wybrałem się na spacer nad "KACZĄ SEKWANĘ".........od ostatniej wizyty nic się nie zmieniło......prócz "smrodku" już nie ten sam zapaszek co wcześniej ,ąj...ajjjjjj...... szkoda(a tak fajnie było).Mamy dwa nowe łabądki przepiękne(nie wiem może jest ich więcej ,bo widziałem tylko dwa)......były trzy kaczuszki ,jedna spała,druga tropiła karpie olbrzymie,a trzecia(prawdopodobnie samiec) czatował na przechodzące gołąbki(gołębie)...PEWNIE ZBOCZENIEC JAKIŚ....aaaaaa i przybył nam nowy "krzaczek" stokrotki.....to wszystkie moje spostrzeżenia , jakby cosik uciekło mojej spostrzegawczości to proszę klikać śmiało....:) :* :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.