Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~asia niezalogowany
19 listopada 2010r. o 21:26
niestety, fatalną opinią się cieszy. lepiej poszukaj kogoś mniej pazernego, a bardziej kompetentnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5502
#filmowiec nieaktywny
19 listopada 2010r. o 22:17
niestety nie mieszkam tutaj, ale wybór lekarza to poważna sprawa, która nie może byc pochopna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2010r. o 23:45
Uważam tak samo jak asia. Poszukaj naprawdę lekarza bardziej kompetentnego i mniej pazernego niż Choma. Choma to cham i prostak, wredny i tyle. Dwa razy byłam u niego z dorosłą córką, akurat musiałam iść a nie stać mnie było iść prywatnie. Poszłam więc do niego na NFZ. Młoda dziewczyna a tak się zraziła do lekarzy że masakra. W ogóle później nie chciała chodzić do ginekologów a niestety musiała. Już na korytarzu, po wyjściu zaczęła krzyczeć, że do chamów więcej chodzić nie będzie. Później słyszałam podobne opinie od wielu osób. Teraz trafiła na świetnego lekarza w Jeleniej Górze (bo tam teraz mieszka) i powtarza: mamo - niebo a ziemia. Jeżeli chce pani chodzić prywatnie to polecam bardzo, bardzo, bardzo pani Danutę Jeka - pani doktor przyjeżdża z Chojnowa, jest świetna, przyjmuje obecnie na ul. Gdańskiej. Przyjmuje tylko i wyłącznie prywatnie. Jeżeli chodzi o NFZ to nie wiem, nie mam zdania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
20 listopada 2010r. o 10:08
ja chodzilam do Kukuły 2 ciaze mi prowadzil bylo ok na szczescie jego moge polecic teraz chyba w zgorzelcu pracuje ... nadal do niego chodze odradzam dr Ziolkowskiego naciagacz i tyle nie lekarz ........ wmawia pacjentkom choroby i zleca drogie badania masakra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niezdecydowana niezalogowany
2 grudnia 2010r. o 13:46
co sądzicie na temat pani Pawlik? bo nie wiem czy się do niej rejestrować..moja koleżanka jest niby zadowolona... ale proszę o pomocne rady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~doda999 niezalogowany
2 grudnia 2010r. o 14:03
Ja polecam panią Pawlik ja tam chodzę prowadziłam u niej ciążę i jestem zadowolona z niej,ale wybór należy do Ciebie..Pozdrawiam!!! :]

Zmoderowano 02.12.2010 godz.14:45 - powód: zbędna fotka (dotka)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do niezdecydowanej niezalogowany
2 grudnia 2010r. o 14:43
~niezdecydowana napisał(a): co sądzicie na temat pani Pawlik? bo nie wiem czy się do niej rejestrować..moja koleżanka jest niby zadowolona... ale proszę o pomocne rady

Byłam u niej dwa razy po czym zmieniłam ją na pana K. z ul. Konstytucji 3 Maja-i bez porownania! U pani P. wizyta trwała kilka sekund, badanie było bardziej niż ekspresowe, a o wszystko trzeba było sie dopytywać, niemal ciągnąc ją za język. Mi to nie odpowiadało, dlatego zmieniłam lekarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4935
#aniger nieaktywny
2 grudnia 2010r. o 16:16
Polecam panią Szwaj ,naprawde warto .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.