Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~Ela niezalogowany
1 listopada 2010r. o 20:42
~mam już dosc napisał(a): dlaczego w miejscu gdzie powinno byc jak najwiecej informacji o ginekologach zwierzacie sie na temat orgazmów???

Typowa wypowiedź kobitki, która nigdy nie miała orgazmu :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2010r. o 20:45
powinny byc adresy i kontakty do dobrych lekarzy....

u nas, nie ma dobrych lekarz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2010r. o 9:39
~Ela napisał(a):
~mam już dosc napisał(a): dlaczego w miejscu gdzie powinno byc jak najwiecej informacji o ginekologach zwierzacie sie na temat orgazmów???

Typowa wypowiedź kobitki, która nigdy nie miała orgazmu :]


A ty chyba miewasz ich za dużo skoro tak idiotycznie komentujesz normalnego posta :/ a poza tym to akurat racja... do tego wątku zajrzałam żeby znaleźć informacje o ginekologu który mi ciąże poprowadzi, a nie wywody jakiejś niewyżytej pacjentki...DZIEWCZYNO ZAŁÓŻ SOBIE NOWY WĄTEK!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2010r. o 16:37
najlepszymginekologiem jest Kukuła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2010r. o 17:24
witam
chciałam zapytać czy ktoś się orientuje czy do doktora Kukuły prywatnie trzeba się rejestrować czy przychodzi sie wtedy co przyjmuje i nie me problemu ?? słyszałam że są do niego duże kolejki ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2010r. o 17:31
:| bez komentarza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mam juz dosc niezalogowany
2 listopada 2010r. o 21:42
~Ela napisał(a):
~mam już dosc napisał(a): dlaczego w miejscu gdzie powinno byc jak najwiecej informacji o ginekologach zwierzacie sie na temat orgazmów???

Typowa wypowiedź kobitki, która nigdy nie miała orgazmu :]



miałam ich sporo, ty tyle włosów na głowie nie masz ile ja miałam...
na forum możesz sobie załozyc nowy temat i tam pisać o orgazmach przezytych czy to u gina czy na parapecie w kiblu mnie to gowno obchodzi. człowiek szuka pomocy a tu tylko komentarze niewyzytych seksoholiczek hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mam juz dosc niezalogowany
2 listopada 2010r. o 21:45
~ napisał(a): witam
chciałam zapytać czy ktoś się orientuje czy do doktora Kukuły prywatnie trzeba się rejestrować czy przychodzi sie wtedy co przyjmuje i nie me problemu ?? słyszałam że są do niego duże kolejki ??


mozna sie rejestrowac wtedy szybciej bedziesz przyjeta a tak bez rejestracji mozesz długo czekac kolejce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza