Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prywatny żłobek w Bolesławcu

~db niezalogowany
29 czerwca 2011r. o 22:11
żłobka nie będzie, inwestor się wycofał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~giniolek niezalogowany
29 czerwca 2011r. o 22:38
jak to? Zart?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BASIA niezalogowany
29 czerwca 2011r. o 22:45
~gacek napisał(a):
~JK napisał(a): A może trzeba stworzyć list protestacyjny do Prezydenta. Mieszkańcy są ponoć najważniejsi, więc maluszki też, a ich rodzice przede wszystkim. Po co przepłacać w prywatnych placówkach, jak możnaby stworzyć w miejskich placówkach więcej miejsc żłobkowych!!!!! Można też napisać projekty i pozyskać środki z Unii... Ale nikomu się nie chce...i dlatego żłobek jest jeden i jest tam tylko miejsce dla tych, którzy mają "nazwiska" i "plecy". Powstają 2 żłobki prywatne - na Bankowej i Łukasiewicza, ale nikt nie wie jak to będzie wyglądał no i najważniejsze nikt nie będzie miał nad nimi kontroli...nie mówiąc już o cenach...To miasto to MASAKRA!!!!!


MASAKRA I PARANOJA!!!!! Żłobek na Bankowej??? Wedlug mojego rozeznania jedyną istniejącą prywatną placówką sprawującą opiekę na dziećmi WYŁĄĆŻNIE w wieku żłobkowym, na dzień dzisiejszy są Dzieciusie![/

LUDZIE SKĄD WY MACIE TAKIE INFORMACJE
PO PIERWSZE NIE POWSTAJE ŻADEN ŻŁOBEK NA BANKOWEJ TAM JEDYNIE BYŁY PROWADZONE ZAPISY PONIEWAŻ WSZYSTKO SIE PRZENOSI
PO DRUGIE KLUB DZIECIUSIA FUNKCJONUJE NA ZASADACH DZIAŁALNOSCI GOSPODARCZEJ A NIE WPISU DO PLACOWEK OSWIATOWYCH WIEC O JAKIEJ MY TU PLACOWCE MOWIMY
PO TRZECIE KAZDY BY CHCIAL MIEC WSZYSTSKO ZA DARMO I TU JEST MASAKARA I PARANOJA :) WIĘC PROPONUJE ABYS TO TY OTWORZYL TAKA PLACOWKE I PRACOWAL DLA SAMEJ IDEI :)
A PO CZWARTE MOZNA SOBIE SPRAWOWAC OPIEKE I NA 10 PIETRZE JEZELI PROWADZI SIE DZIALALNOSC GOSPODARCZA HAHA
TY CHYBA CZLOWIEKU NIE MASZ POJECIA ILE PREZYDENT DOPŁACA DO TEGO PAŃSTWOWEGO ŻŁOBKA I KAZDEGO INNEGO PRZEDSZKOLA

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
29 czerwca 2011r. o 22:51
~db napisał(a): żłobka nie będzie, inwestor się wycofał


wcale sie nie dziwie ze sie wycofal jak to jeszcze nie powstalo a ludzie juz gnoja- jak to w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
30 czerwca 2011r. o 13:02
~mama napisał(a):
~db napisał(a): żłobka nie będzie, inwestor się wycofał


wcale sie nie dziwie ze sie wycofal jak to jeszcze nie powstalo a ludzie juz gnoja- jak to w Bolesławcu





wiem na 100%, że nikt sie nie wycofał na łukasiewicza - chyba, że macie na myśli jakąś inna inwestycje

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JK niezalogowany
30 czerwca 2011r. o 15:02
~BASIA napisał(a):
~gacek napisał(a):
~JK napisał(a): A może trzeba stworzyć list protestacyjny do Prezydenta. Mieszkańcy są ponoć najważniejsi, więc maluszki też, a ich rodzice przede wszystkim. Po co przepłacać w prywatnych placówkach, jak możnaby stworzyć w miejskich placówkach więcej miejsc żłobkowych!!!!! Można też napisać projekty i pozyskać środki z Unii... Ale nikomu się nie chce...i dlatego żłobek jest jeden i jest tam tylko miejsce dla tych, którzy mają "nazwiska" i "plecy". Powstają 2 żłobki prywatne - na Bankowej i Łukasiewicza, ale nikt nie wie jak to będzie wyglądał no i najważniejsze nikt nie będzie miał nad nimi kontroli...nie mówiąc już o cenach...To miasto to MASAKRA!!!!!


MASAKRA I PARANOJA!!!!! Żłobek na Bankowej??? Wedlug mojego rozeznania jedyną istniejącą prywatną placówką sprawującą opiekę na dziećmi WYŁĄĆŻNIE w wieku żłobkowym, na dzień dzisiejszy są Dzieciusie![/

LUDZIE SKĄD WY MACIE TAKIE INFORMACJE
PO PIERWSZE NIE POWSTAJE ŻADEN ŻŁOBEK NA BANKOWEJ TAM JEDYNIE BYŁY PROWADZONE ZAPISY PONIEWAŻ WSZYSTKO SIE PRZENOSI
PO DRUGIE KLUB DZIECIUSIA FUNKCJONUJE NA ZASADACH DZIAŁALNOSCI GOSPODARCZEJ A NIE WPISU DO PLACOWEK OSWIATOWYCH WIEC O JAKIEJ MY TU PLACOWCE MOWIMY
PO TRZECIE KAZDY BY CHCIAL MIEC WSZYSTSKO ZA DARMO I TU JEST MASAKARA I PARANOJA :) WIĘC PROPONUJE ABYS TO TY OTWORZYL TAKA PLACOWKE I PRACOWAL DLA SAMEJ IDEI :)
A PO CZWARTE MOZNA SOBIE SPRAWOWAC OPIEKE I NA 10 PIETRZE JEZELI PROWADZI SIE DZIALALNOSC GOSPODARCZA HAHA
TY CHYBA CZLOWIEKU NIE MASZ POJECIA ILE PREZYDENT DOPŁACA DO TEGO PAŃSTWOWEGO ŻŁOBKA I KAZDEGO INNEGO PRZEDSZKOLA




A czy ja mówię że ktoś ma pracować za darmo??!!
Ja tylko piszę, że władze miasta mają gdzieś, że żłobek na Z.Augusta to tylko ok 40 miejsc na całe miasto, więc władze mogłyby zrobić coś w tym kierunku. Jeżlei mieszkańcy mają być najważniejsi, to niech coś władze zrobią dla mieszkańców!!!!!
Złobek na Bankowej ma być, na Łukasiewicza też ma być, ale za te pieniądze, które oni chcą, to nie wiem dla kogo te żłobki mają być...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzic niezalogowany
30 czerwca 2011r. o 19:14
człowieku, jesteś chyba mało poinformowany - miejski oddział żłobkowy i przedszkola mają od wrzesnia zdrożeć ponad 100 zl, więc miesięczny koszt to ponad 400 zł!!!!!!!!!!!

prywatne i tak są droższe ale w cenie mam logopedę, angielski i wiele innych zajęć dodatkowych

rachunek jest prosty...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2011r. o 21:34
Mam nadzieje, ze prywatne przedszkola nie podrożeją. Choć znając życie i tam czesne pójdzie w gore.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza