Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prywatny żłobek w Bolesławcu

~tatko niezalogowany
30 czerwca 2011r. o 22:47
a jakim prawem Bankowa sie reklamuje? jaki tam zlobek? niby gdzie zarejestrowany? lipa totalna, ktos naduzywa chyba nazewnictwa. Gdzie warunki? Nazwac mozna wszystko. Zlobek od 2 lat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzic niezalogowany
30 czerwca 2011r. o 23:24
A takim prawem ze ma do tego prawo cwaniaczku , a co do wypisywania glupot i ludzenia doinformuj sie bo zaden zlobek na Bankowej nie powstaje -. A moze to wypisuje ten co otwiera jakis syf na Łukasiewicza - na dzien dzisiejszy w urzedzie miasta nic takiego sie nie zarejestrowalo a juz zbiera zapisy

Zmoderowano 01.07.2011 godz.19:54 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tatko niezalogowany
30 czerwca 2011r. o 23:34
no dobra cwaniaczku - cwaniaczku skoro nie powstaje, dlaczego sie reklamuje? ktos tu mąci. Tu nie powstaje, tam powstaje, ale nie ma? Pytam co sie za tym kryje? Naciaganie rodzicow na lipne projekty , czy chec zysku za wszelka cene kosztem tak naprawde dzieci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JK niezalogowany
1 lipca 2011r. o 9:31
JA nie rozumię o co tyle jadu??
Po pierwsze mowa jest o żłobkach a nie o przedszkolach
Po drugie zarówno Bankowa jak i Łukasiewicza robią zapisy do żłobka, nie wiem na jakich warunkach i ustawach te żłobki mają powstać, ale ponoć mają powstać... i tanie nie będą
Po trzecie i najważniejsze - jak nie ma się co zrobić z dzieckiem, to szuka się różnych rozwiązań. Do miejskiego żłobka moje dziecko się nie dostało, nie mam tu rodziny, babci, cioci... poza tym jak czytam tutaj informacje, to i żłobek miejski ma ponoć podrożeć...
Chodzi mi głównie o to, by ktoś przyjrzał się sytuacji, która jest w tym mieście...kupa kasy idzie na duperele, światełka na kamieniczkach, chaszcze w parkach, których teraz nikt nie plewi pieprzoną fontannę czy park wodny drogi jakby był ze złota, a nikt nie patrzy za co ludzie mają swoje rodziny utrzymać.
Jak przeciętna rodzina ma mieć dzieci, skoro za przeciętne pensje w 2 osoby ciężko się utrzymać, nie mówiąc już o jedzeniu, pampersach czy o żłobku, do którego nie można się dostać a potem nie ma z czego zapłacić.
NIe krytykuję ludzi - czy firmy, które żłobki prywatnie zakładają - bo to dobry interes (chyba), ale władze miasta, że nakłaniają do rodzenia dzieci, a potem w du.. to mają.
Martwią się tylko o swoje stołeczki i pensje...a ty mieszkańcu płacz...bo nie wiesz co z dzieckiem zrobić......
Wiem z doświadczenia, że dziecko to wiele radości...ale ludzie zastanówcie się mocno....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
1 lipca 2011r. o 15:29
niestety nasze wladze maja zwyklych mieszkancow w dupie .......... pewnie mnie zaraz zmoderuja ale mam to gdzies wlasnie miasto wlasnie w przyszlym tyg podnosi oplaty za zlobki przedszkola i inne cuda z tym zwiazane ma byc zniesiona 50% znizka na oplate stala w przedszkolu wiec 800 zl za 2 dzieci to jakas masakra a pracy w miescie nie ma za 2 tys ze swieczka szukac .... a za 1200 to jakby co na przedszkole tylko robic i na waciki jak to mowia ........... porazka a gdzie reszta ubranka dla dziecka ciuszki drogie jak cholera lekarze co zdzieraja apteki i tak dlugo by mowic i mowic ale co tam Roman niby prezydent bo na tym urzedzie nie powinien byc ani dnia dluzej jak przeda te podwyzki ................. porazka ale co tam nakupczyli lawek swiatelek w kolo rynku i tak syf w parkach juz nie wspomne ...............ale co po pierwsze mieszkancy za to wszystko i tak zaplaca nooooooooooooooooo to sie zgadza z tych wyborczym jadlem co was karmil bo ja na niego nie glosowalam............

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mania60 niezalogowany
14 lipca 2011r. o 11:16
Mam pytanko. Zastanawiam się nad otwarciem klub malucha w Bolesławcu ale nie wiem czy jest sens?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7383
#przedszkole nieaktywny
30 lipca 2011r. o 10:35
zapraszamy na stronę:

www.zlobek-nibylandia.pl

oraz


www.przedszkole-nibylandia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6637
#ostry2011 nieaktywny
30 lipca 2011r. o 11:55
racja. kupa kasy idzie na potrzeby drugiej kategorii a nikt nie pomysli o najwazniejszym ogniwie naszego miasta czyli - mieszkancach i przede wszystkim o mamuskach ktore po urodzenia dziecka tez chcialyby wrocic do aktywnego zycia zawodowego .Ale niestety.....
w naszym miescie do zlobka dostaje sie garstka dzieciakow i to za słone pieniadze !!
Panie prezydencie i szanowni radni !
Pomyslcie o nich i zrobcie porzadny zlobek ! Pomozcie dofinansowac go tak ,zeby bylo nas stac na niego!
Szczesliwa i spelniona zawodowo mama przycupnie nawet na kamieniu i bedzie szczesliwa,nie musi przy wartej kupe kasy fontannie... ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza