Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prywatny żłobek w Bolesławcu

~gizmo niezalogowany
30 lipca 2011r. o 18:32
szkoda ze nasze władze tak nie mysla...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hemi niezalogowany
30 lipca 2011r. o 18:46
Szkoda szkoda ;x
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mehmet niezalogowany
30 lipca 2011r. o 23:41
Sorki, a ile wynosi ta kosmiczna cena za panstwowy zlobek? Bo nie kumam....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6637
#ostry2011 nieaktywny
31 lipca 2011r. o 7:53
to moze zaczniesz uwazniej czytac tekst a nie tylko komentarze.....
Reasumujac - syty głodnego nie zrozumie.Takich pierników wybralismy i mysle ze ta wspaniala 13-tka ostatni raz ulokowała swoje dupska na fotelach radnych!
Kazdy z nas ma w rodzinie jakiegos malucha wiec skoro ci panowie nie dbaja o nasze interesy to po jaka cholere nam tacy włodarze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zmartwiony niezalogowany
25 sierpnia 2011r. o 11:27
co sądzicie na temat klubu bobasa na 1000-lecia po odejściu jednej z opiekunek - dodam,że najmilszej. ciekawi mnie czy wasze dzieci to odczuły - moje tak, jest smutniejsze i mniej chetne do chodzenia tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzic niezalogowany
11 września 2011r. o 13:06
Czemu twierdzisz że to syf!?, pekasz z zazdrosci ze ktos cos chce coś zrobić,dladzieci i młodych matek które chca sie spelniać zawodowo,zeby były przedszkola w Boleslawcu!pewnie żal ci sciska co?ja sie ciesze ze moge isć do pracy,i że powstaje super przedszkole!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzic niezalogowany
11 września 2011r. o 13:10
Chodzi mi o przedszkole na łukasiewicza bylam ogladałam i jest naprawde super zrobione,pozatym niema już ponoc wolnych miejsc!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~567 niezalogowany
12 września 2011r. o 8:24
Na Łukasiewicza będzie przedszkole a nie żłobek... Jak myślicie - klub malucha do 5 godzin sprawdziłby się?? czy ktoś potrzebuje dla dziecka opieki tylko na 5 godzin??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.