Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA KGHM zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w CM3 w Wykrotach

~bocian niezalogowany
25 maja 2013r. o 17:43
pozdro dla spawaczy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bmw niezalogowany
25 maja 2013r. o 18:04
a kto bedzie nam zdjecia teraz robil:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownik niezalogowany
25 maja 2013r. o 18:45
Beata chętnie przejmie sztamę po łysym:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bmv niezalogowany
25 maja 2013r. o 19:52
Jeszcze powinni wyje..c tego sanczo panczo donosiciela a beata to moze ale co najwyzej spawaczom ..:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 maja 2013r. o 21:27
Do kompletu jeszcze marokanin i po donosicielach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownik niezalogowany
25 maja 2013r. o 22:06
Afrykańskiego szpicla nie wy...bią bo sprawdza się w swojej roli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 maja 2013r. o 21:15
A na kogo mówią pedały?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2013r. o 19:28
Co ja słyszę spawaczyny łysego i wojtka wylali? Jeden podpierda...cz dróg opierda...cz jest sprawiedliwość na świeci haha :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo