Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Muzyka jakiej słuchamy.

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2017r. o 22:08
No dobra , to jeszcze tylko to i śmigam w kimono :



... no ale jak kimono , to oczywiście Franek



Nie rycz Kc nie rycz , ja znam te Wasze babskie numery .
Ciosy karate ćwiczyłem z bratem , którego nie posiadam.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie ... Twoje łzy kapią mi na koszulę ... no powiedz mi , że tamtych czasów można nie lubieć , Droga Kc :*

Dobranoc :) Naucz się kochać i szanować bliźniego :) Proszę Cię :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
21 lutego 2017r. o 22:14
Panna, to nie tak, jeżeli ktoś sprzedaje takowe nieprawdziwe informacje to jest już sk.urwysyństwo, uważam również, że powinno się takie nicki przedstawić na ogóle tak dla zasady na kogo nalezy uważać : )


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 lutego 2017r. o 22:22
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2017r. o 23:00
No dobra , to ostatni kawałek i traktujcie mnie jak milczącą halucynację :D :



No miewam fazy , jak każdy z człowieków . Dla przykładu Edek zachwycony jest Kaczmarskim. Milusia , która jest Autorką tegoż tematu , do dzisiaj nie określiła się jaką muzę uwielbia , ale mam takie wrażenie , że osobiście znam

Drill napisał(a): Ja tam słucham Ayumi Hamasaki :P
ciezko bylo zdobyć ta muze ale jednak jest :P


Na sto procent nie jestem pewien , ale Drill jeśli mnie starcza pamięć nie myli , i Ty jesteś autorem stwierdzenia , że górskie łodzie podwodne są nam niezbędne do obrony terytorialnej , to proszę Cię gadaj dalej . Mądrość i dowcip , to w Ludziach cenię , ja Wędrowiec :)

Dzisiaj mam fazę na Dżipago . Jak jutro złapię na Krzysztofa Krawczyka , albo Kukiza , to może być nie przyjemnie ... chociaż



Kobieto , czy mogli byśmy już zakończyć tę wojnę . Twe światłe uwagi i spostrzeżenia w temacie poezji pozwoliły mi przyjąć właściwą taktykę w walce z g...ówniarzem . Jestem wdzięczny i liczę na dalsze porady :)

Ostatecznie ... dobranoc :)


Dopisane 21.02.2017r. o godz. 23:00:

masi napisał(a): Panna, to nie tak, jeżeli ktoś sprzedaje takowe nieprawdziwe informacje to jest już sk.urwysyństwo, uważam również, że powinno się takie nicki przedstawić na ogóle tak dla zasady na kogo nalezy uważać : ) ...


Wybacz Zmasowany , ale nie wiem o co biega i nie zamierzam wiedzieć . Mam to w dupie . Poleć nickami na kogo należy uważać i będzie po problemie . Proste ?

Niemniej jednak miałbym prośbę . Temat o muzyce , to jest takie miejsce na Bolcu , jak kiedyś słusznie zauważyła Giwera , a zwróć proszę uwagę na fakt stricte intelektualny , czyli intymny ... tutaj się zwierzamy , nie łajamy...

Załóż Zmasowany osobny temat i pisz , co Cię , albo kto Cię wqurwia ... TUTAJ PAX :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 lutego 2017r. o 6:51
to jakaś nowość tutaj
ale już niewiele mnie tutaj może zdziwić ;)
i tak jak jestem za przywróceniem widocznych IP tak tutaj popieram masiego w kwestii ujawnienia ''żartownisia'' lub bardziej ...określenie dopiszcie sobie sami
;)

nie przepadam za kc jak i ona za mną ale jeśli prawdą jest co pisze masi to powinno się post upublicznić i nie z jakimś tam dopiskiem o nicku tylko pełne IP
tylko znowu ''problem ''
ponoć nie przechowują adresów w co zresztą nie wierzę ...







Dopisane 22.02.2017r. o godz. 06:42:




Dopisane 22.02.2017r. o godz. 06:51:

coś mnie zastanowiło ale o tym jak wrócę z pracy bo muszę to przemyśleć
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
22 lutego 2017r. o 6:54
Dzień dobry:)
Poproszę o jeszcze jeden uśmiech :)

Miłego dnia Melomani :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 lutego 2017r. o 7:01
uśmiechów nigdy za wiele :)

:) :) :) :)

chociaż są tu tacy jak widzisz po tym o czym napisał masi , którym raczej na uśmiechach nie zależy
takiego postępowania nigdy nie zrozumiem

miłego i spokojnego dnia ''literko'' :) :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
22 lutego 2017r. o 9:41
Dzień dobry

Wspaniałego!
E :)
Falco :)


Dopisane 22.02.2017r. o godz. 09:41:

"... Pajęczyna klei się do stopionych lat
karaluchy podawane ze śmietaną
ocieram srebrne, pociski łez
a z każdą z nich jedno marzenie...

z każdą łzą marzenie..."
:) :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA #pijezkranu