Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer dla psa w Bolesławcu.

7963
#Preciosa89 nieaktywny
9 lutego 2013r. o 21:08
o to 4 dychy niedrogo ja mam cocker spaniela to pewnie troche wiecej ale i tak tanio dosyc mozna nr tel?

Ruda® • La Mariposa •
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4061
#llezka nieaktywny
9 lutego 2013r. o 23:06
salon dla piesków ul.staszica 9c - tel. 0608181368
ul.górników 5/1-tel. 692381812 ;) ;)
polecam naprawde tanio i solidnie,miła atmosfera:)

llezka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~matemo niezalogowany
6 maja 2013r. o 20:17
Chyba ściemniasz ,na Tysiąclecia jest wywieszony cennik- osobiście czytałem, sam mam Shih tzu i zapłaciłem 55 zł za usługę ,proszę nie wprowadzać klientów w błąd . Nawet telefonicznie podają ceny za usługę danego pieska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
19 maja 2013r. o 11:25
nie polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
19 maja 2013r. o 11:27
nie polecam staszica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
19 maja 2013r. o 17:35
~llezka napisał(a): ja chodzę zmoja sunią shitzu na stasica i jestem zadowolona,miła pani i nie wierze w to co piszecie żepodaja jakies leki odurzające i cena 40zł to chyba nie duzo,raz byłam na 1000lecia "Łapa" i zapłaciłam 100zł i niestety nie podobało mi sie jak pani scieła moja sunie wiec kazdy ma swoje zdanie,chodze juz 3lata na stasica ijestem zadowolona wiec polecam:)


100 zł hehehe dobre,ja jakoś tam jestem z moim psiakiem systematycznie i nie mam zastrzeżeń,umawiam się na konkretną datę i godz,pani już sama wie jak klienta ostrzyc.Widocznie skaczesz z kąta w kąt z psem i go stresujesz. Ja płacę 50 zł i nie mam problemu z tym. Trzeba było sobie kupić Jamnika :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Daisy niezalogowany
28 maja 2013r. o 18:38
Salon na ul.Górników- nie polecam! Pies z każdej strony jest krzywo obcięty. 45 zł wyrzucone do kosza, w domu trzeba było wszystko poprawiać, żeby moja yorka przyzwoicie wyglądała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paula niezalogowany
28 maja 2013r. o 20:55
Ja równiez chodze do salonu ŁAPA na tysiąclecia, i płacę 50 zł, a jak ktoś tu twierdzi ze 100 bzdura jakaś, i polecam bo to jest najlepszy salon, . na staszica ta pani jest bardzo nie miała, i poza tym odurza psy które sie za bardzo wiercą, a pani na tysiąclecia nigdy tego nie robi, chyba ze jakis agresywny pies,:) chodze już tam 2 lata z moim shitzu i żadnych zastrzeżeń, SZCZERZE POLECAM [img=1369767256_a5v94wx.jpg]
[img=1369767310_attwac2.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza