Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

~Darek niezalogowany
28 listopada 2011r. o 8:13
Witam Wszystkich. Jak w temacie chciałbym zapytać się czy ktoś z was ma tego typu hobby w naszym mieście?? :) Nie pytam się o quady lecz tylko o auta terenowe. Jeżdżąc często po okolicznych bezdrożach widuje ślady innych aut terenowych ale niestety nie spotkałem jeszcze w terenie, żadnego fana off-roadu.
Może jest ktoś chętny na wspólną zabawę w terenie zawsze raźniej we 2 się ubłocić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adrianzzz niezalogowany
28 listopada 2011r. o 13:40
jest ekpia w Bolesławcu od wyścigów www.bcrally.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~1x1 niezalogowany
28 listopada 2011r. o 14:39
ale to nie jest (bcrally) 4x4 tylko KJS na czas przewaznie po asfaldzie autami z napedem tez przewaznie na przednią lub tylna oś. Taki bardziej rajd . Z tego co wiem, musisz udezyc do Czarnego Kota (taki bar kolo policji) oni chyba cos wiecej ci powiedza bo czest tam widze jakies terenówki.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7891
#mazi007 nieaktywny
28 listopada 2011r. o 20:21
Jacek Domowicz - uderz do firmy polimarkt śnieżka, albo skontaktuj sie przez klub kolarski cyklosport.info chyba jako jedyny ma profesjonalny sprzęt do tych zabaw :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
28 listopada 2011r. o 20:29
Zadzwoń pod ten numer i powołaj się na mnie 607 476 723

Ja jak i wyżej wymieniona osoba jesteśmy bardzo chętni na takie wyprawy ;)

Pozdrawiam

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~los niezalogowany
28 listopada 2011r. o 20:57
jak cos, to pisz gg 10350665. Mam terrano I, z jakims tam liftem i snorklem, opony z odpowiednia rzezba bierznika rowniez :D kinetyk w bagazniku tez jest :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~frontera niezalogowany
29 listopada 2011r. o 7:32
też chętnie bym z kimś pośmigał po piachach błocie itd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~świnia 4x4 niezalogowany
29 listopada 2011r. o 10:29
dobrze Igi pisze:)

Razem z Igim posiadamy spokojne 4x4 ,bez żadnych wyciagarek itp zabawek do konkretniejszej zabawy,ale 4x4 daje też sporo frajdy w łagodniejszym terenie (leśno-polne jazdy)i jak tylko padał deszcz ( kiedy to było) to nasze (a szczególnie moje) auta były slicznie uświnione po sam dach:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza