Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

7579
#tatafranka nieaktywny
31 maja 2012r. o 12:22
"Fak...tury" rzekłby słynny Chuck- sobota bez sióstr, to sobota stracona ;( ;( ;(

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
31 maja 2012r. o 21:49
przykro mi ale ja tez w sobote sie nie pojawie.



Dopisane 31.05.2012r. o godz. 16:33:

ewentualnie mogła bym zjawić sie w piatek ale gdzieś po 19.00


Dopisane 31.05.2012r. o godz. 21:49:

:-):-):-)

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
1 czerwca 2012r. o 8:13
~Zołza:
Zaczynam wcześnie, żebyście nie zdążyli zaplanować sobie na ten wieczór nic innego ;) ;P
sobota 18:00
nie_powiem:
Eee Laski z marszu składam rezerwacje - nie rezygnacje :P - w przyszłym tygodniu gramy w sobotę o 18:00!
ja pewien soboty nie jestem bo zlot w lubsku jest, no chyba ze padac bedzie to sie zjawie
Maja:
(bo piatek zarezerwowany dla dzieci na festyn)

Pozostawiając bez komentarza, wypowiedzi ludzi SZNSG czyli "Strasznie Zdecydowanych Na Sobotnie Granie", życzę udanego piątku ekipie "Bardziej Zdecydowanej Na Piątkowe Granie", czyli BZNPG :P ;) :)

Piątek, godz. 18:
1. J.B.
2. E.M.
3. M.M.
4. Marek - rock4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jr niezalogowany
1 czerwca 2012r. o 8:20
no to zaje...niefajnie
znowu przepadną mi dwa spotkania - dzisiaj mam 2 zmianę, a za tydzień w sobotę pracuję ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
1 czerwca 2012r. o 8:48
to jak, piątkowa ekipa gotowa do grania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
1 czerwca 2012r. o 9:11
Jak ma nas byc dzisiaj tylko 4 osoby to darujmy sobie w ogóle ten tydzień ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
1 czerwca 2012r. o 9:30
wiec jak bedzie? ja moge wpaść a co do soboty to przepraszam za złe sprecyzowanie ale nie dogadalam sie do końca z mężem. a on ma inne plany. :/ :/ :/

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
1 czerwca 2012r. o 9:40
Na piątek wpisały się 4 osoby, z tego j.b raczej nie będzie, doszła by majka to i tak dalej 4. W tym tygodniu nie gramy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza