Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

4903
#mzawrot nieaktywny
19 czerwca 2012r. o 9:56
witam witam. jak tam wszyscy? mamy juz jakies plany w który dzien gramy! :D

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
19 czerwca 2012r. o 13:53
skoro nalegacie... to się pojawię :P

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
19 czerwca 2012r. o 18:05
moze piatek. 18.00?

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
20 czerwca 2012r. o 0:30
Podbijam temat - mi tam piątek pasuje ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
20 czerwca 2012r. o 7:31
mi również. Piątek 18:00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
20 czerwca 2012r. o 17:45
no to zostaje piatek 18.00
1. Majka


Dopisane 20.06.2012r. o godz. 17:45:

podnoszę temat

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
21 czerwca 2012r. o 8:20
Żeby nie eksploatować Majki teraz ja podnoszę temat. ;)

1. Majka
2. Marek

Proponuję od następnej listy wprowadzić zasadę, ostatni na liście przynosi cukierki, nie wpiszesz się na listę a będziesz - też przynosisz cukierki ;) Co wy na to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
21 czerwca 2012r. o 10:03
mareczku ja cie wyeksplatuje i poproszę o podwozke a co do tych cukierków to naprawde dobry pomysł.

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza