Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~John niezalogowany
31 marca 2012r. o 13:07
jeśli ktoś mnie drapnie z bolca przed 17 to wchodzę ;)
byłem raz, chyba na pierwszym spotkaniu.
Rozumiem, że miejsce gry zostało bez zmian?

p.s.
może będzie ze mną jeszcze jedna osoba płci żeńskiej
więc jeśli posiadasz dwa puste miejsca w swym wozie, dobry samarytaninie/ninko, zadzwoń! mój nr 722 084 100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
31 marca 2012r. o 16:47
:D :D :D :D jak było ? jak było tym razem??? :D :D
Proszę o relacje :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
1 kwietnia 2012r. o 11:00
Już opowiadam:
najważniejszą informacją jest to, że do gry powrócił kolega Grzegorz :D. Niestety, nie był jeszcze zbyt mobilny na boisku, co bezczelnie i złośliwie wykorzystywała drużyna przeciwna :> :P :P
Reszta bez zmian. Gra na najwyższym możliwym poziomie, fantastyczne ataki (mało istotne, że niektóre w siatkę :P), znakomite zagrywki i emocjonujące, zacięte wymiany. Ambitna i pełna poświęcenia walka o każdą piłkę. No po prostu mistrzostwo, nieobecni niech żałują ;)

Ps. Integrujemy się 13 kwietnia (piątek :D :D), miejsce i godzina do ustalenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
1 kwietnia 2012r. o 11:32
~Zołza napisał(a): Już opowiadam:
najważniejszą informacją jest to, że do gry powrócił kolega Grzegorz :D. Niestety, nie był jeszcze zbyt mobilny na boisku, co bezczelnie i złośliwie wykorzystywała drużyna przeciwna :> :P :P

Ale dzięki tym sytuacjom Grzesiek był graczem mającym największy kontakt z piłką! To też warte podkreślenia.

Swoją drogą naprawdę, dla Grześka należą się brawa, że nie wykręca się bolącymi sznurówkami, czy rozdwajającymi się końcówkami włosów itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
2 kwietnia 2012r. o 20:40
Hmm,
ja już jajka mam pomalowane - gramy w najbliższą sobotę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
2 kwietnia 2012r. o 21:06
Święta idą, z tego co ostatnio rozmawialiśmy nie gramy w tą sobotę. Chyba, że jak poszedłem potajemnie się naradzali :D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
2 kwietnia 2012r. o 21:37
Z tego co ja wiem to mówione było ze nie gramy wiecie trzeba gości odwiedzać . A co do spotkania mnie nie bedzie bo męża nie ma i brak niani do dzieci. A szkoda.buziaczki dla was i miłej zabawy.

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
3 kwietnia 2012r. o 7:56
To kiedy jest spotkanie???? ;) Integracyjne? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu