Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

7579
#tatafranka nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 15:37
~ napisał(a):
tatafranka
Odnośnie spotkania, to ja mam pewien plan i pomysł na jego przebieg, ale to tajemnica, którą przedstawię na następnym graniu :) [/c napisał(a):

Kolega spojrzy w kalendarz i się opamięta :P o ile dobrze kalkuluję najbliższe granie wypada nam już po integracji :P:P

Czarno widze ta integracje przy takiej organizacji :P :P
Kolezanka napisze nam jak poszedl jej test gimnazjalisty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 16:00
tatafranka napisał(a):
Brawo! pierwsza męska decyzja w Twoim życiu! :P
Piwo dla gracza, który odgadnie pochodzenie tego cytatu :D


Maksymilian Paradys :)

Piwo proszę przekazać dla największej fujary meczu, płci żeńskiej czyli fujareczki :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 16:15
tatafranka napisał(a):
Czarno widze ta integracje przy takiej organizacji :P :P
Kolezanka napisze nam jak poszedl jej test gimnazjalisty?


Oj tam, oj tam, czepiasz się i tyle złośliwcze :P :P
Wszystko przez to, że się spieszyłam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 17:13
~Zołza napisał(a):
tatafranka napisał(a):
Czarno widze ta integracje przy takiej organizacji :P :P
Kolezanka napisze nam jak poszedl jej test gimnazjalisty?


Oj tam, oj tam, czepiasz się i tyle złośliwcze :P :P
Wszystko przez to, że się spieszyłam...

Nie czepiam się :) Okazuję szczere zainteresowanie, a pytanie o wynik testu nie ma nic wspólnego ze stylistyka Twojego posta (wszyscy trzymaliśmy kciuki za nasza Agatkę- nie życzyliśmy Ci powodzenia w ostatnia sobotę, żeby nie zapeszyć) :D :D
Piwo do odbioru w Tomaszowie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 17:43
Tak dla twojej wiadomości, testy gimnazjalne dopiero będą :P:P Lepiej napisz co tam kombinujesz na spotkanie :> :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 18:21
Nie napisze co kombinuję, bo nie dostanę wychodnego na następne granie :> :> :D :D
Podstawowe pytanie do Macieja: Czy znajdziesz chwilę (jeżeli będą chętni na granie w piątek) żeby zorganizować klucze w przerwie miedzy malowaniem karpia i budową ołtarza na procesję Wielkanocna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 21:25
~`` napisał(a): 13 kwietnia, piątek :D


Kimkolwiek siło nieczysta jesteś, dla spotkania 13 w piątek stanowcze nie :P. Lepiej sobotę już.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
5 kwietnia 2012r. o 7:40
W piątek powinienem wrócić ok 18:00. Pytanie tylko czy będą chętni do gry i czy Wielki Piątek to w ogóle odpowiedni dzień na pykanie w siatkę. Ja tam bym poczekał do przyszłego tygodnia tak jak wcześniej ustalaliśmy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza