Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~`` niezalogowany
3 kwietnia 2012r. o 8:02
13 kwietnia, piątek :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 13:52
Ludzie, spokojnie z tym zapisywaniem się na spotkanie integracyjne!! Dla każdego starczy miejsca :P :P Jeżeli Galeria okaże się dla nas za mała, to zawsze można zorganizować imprezę w plenerze :D :P
Przy okazji zapytam: może są chętni żeby poodbijać w piątek, bo jednak czekanie do następnej soboty, to taki malutki horrorek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 13:58
O matko... przepraszam o tatko, jakiś ty nienasycony tym graniem :P
Wyhamuj trochę :P ;)

Ps. Też jestem pod wrażeniem zainteresowania wspólnym integrowaniem się :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 14:10
~Zołza napisał(a): O matko... przepraszam o tatko, jakiś ty nienasycony tym graniem :P
Wyhamuj trochę :P ;)

Ps. Też jestem pod wrażeniem zainteresowania wspólnym integrowaniem się :/


Nienasycony, to fakt :D :D
Wiedziałem, ze siedzisz i odświeżasz ;) ;)
Odnośnie spotkania, to ja mam pewien plan i pomysł na jego przebieg, ale to tajemnica, którą przedstawię na następnym graniu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 14:37
ja bym coś w piątek poodbijał, tak rekreacyjnie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 14:47
nie_powiem napisał(a): ja bym coś w piątek poodbijał, tak rekreacyjnie :P

Brawo! pierwsza męska decyzja w Twoim życiu! :P
Piwo dla gracza, który odgadnie pochodzenie tego cytatu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 15:19
W tym tygodniu mi nie pasuje. Mało casu kruca fuks ;) No a tak w ogóle to jeszcze nie kupiłem choinki, karpia trzeba złowić itd. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 15:22
tatafranka
Odnośnie spotkania, to ja mam pewien plan i pomysł na jego przebieg, ale to tajemnica, którą przedstawię na następnym graniu :) [/c napisał(a):

Kolega spojrzy w kalendarz i się opamięta :P o ile dobrze kalkuluję najbliższe granie wypada nam już po integracji :P:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza