Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
11 marca 2016r. o 8:10
a cos tam czytałem o przesunięciu sił NATO na wschód
reszta to zwykłe pitolenie...

czy go słuchali? wątpię bo jak słuchać kogoś któremu dzisiaj bliżej właśnie do "wschodu"i jego standardów...
a Putin siedzi i cierpliwie czeka mając takiego sojusznika :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2016r. o 8:19
fobiak napisał(a): kto wie co powiedzial duda w monachium?


Już wiem , chwała Internetowi :D No cóż , jeśli Duda aspiruje do roli " Prezydenta wszystkich Polaków " , to ja jestem kosmopolitą , a On nie jest moim prezydentem. Nato , to przeciwwaga dla Układu Warszawskiego , po ostatnim została tylko historia , a Nato ma się nieźle i jeszcze się rozszerza. Jeśli Duda na postronku żydobanksterów przykłada łapę do osaczania Rosji bazami wojskowymi , co w prostej linii prowadzi do konfliktu zwanego Trzecią Światową , to ja mam w du ... żym kapeluszu takiego prezydenta , razem z PISiorami. Sic !

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 marca 2016r. o 8:37
tylko po jaką cholerę Polsce siły NATO na wschodnich granicach?

Anton "brzoza'' powołuje przecież do życia ''armię'' obrony terytorialnej...

oni z pieśnia na ustach ruszą na Moskali ,zasypia ich gradem koralików z różańców a i bataliony ''moherowe''będą miały pole do poPISu waląc po łbach wrogów ,brzozowymi krucyfiksami...
:D
znowu wraca do mnie myśl o ''brunatnych koszulach'' kiedy czytam do jakich celów powołuje się takie formacje... ;)

chciało by się krzyknąć -''matko boska''!!!! :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
11 marca 2016r. o 15:43
'Komisja Wenecka : Sejm obydwu kadencji - zarówno ten, jak i poprzedni - podjęły "niekonstytucyjne działania". Chodzi m.in. o dokonany przez poprzedni parlament nadmiarowy wybór nowych sędziów '

'www.tvn24.pl'

biedny KOD, nie może się w czasie cofnąć o rok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 marca 2016r. o 16:41
http://natemat.pl/173989,prawica-miazdzy-szpital-swietej-rodziny-ze-zabil-dziecko-ktore-przezylo-przedwczesny-porod

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
11 marca 2016r. o 17:05
Komisja Wenecka wydała dzisiaj opinię bardzo korzystną dla Polski a oczywiście fatalną, a miażdżącą dla Pis-u.
Jest ona korzystna dla Polski bo potwierdza, że międzynarodowa opinia publiczna i instytucje o olbrzymim prestiżu i roli opiniotwórczej w Europie i na świecie dostrzegają awanturnictwo polityczne obecnej ekipy rządzącej w Polsce.
Nie spodziewam się jednak niestety żeby ta polityczna sekta potrafiła się zachować teraz odpowiedzialnie i Wykna zalecenia Komisji Weneckiej.
Powiem więcej, nie będzie to możliwe dopóki Jarosław Kaczyński nie zostanie całkowicie pozbawiony jakiejkolwiek władzy politycznej.
Dokonać tego mogą albo sami, co światlejsi, członkowie władz PiS-u (co niestety jest mało prawdopodobne choć nie niemożliwe) albo masowy, powszechny sprzeciw narodu, który jest coraz bardziej prawdopodobny i coraz bliższy.
Innej drogi nie ma, z Kaczyńskim demokratycznego państwa prawa budować się nie da
!!

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 marca 2016r. o 17:08
Tydzien temu nie wiedziałes co to komisja wenecka, a teraz to dla ciebie autorytet? Może lepiej idź poskakac z Giertychem w obronie demokracji.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~al niezalogowany
11 marca 2016r. o 17:36
Chyba tylko takie .... jak skorn nie wiedziały co to jest Komisja Wenecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza