Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA Wall Printers zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
11 marca 2016r. o 17:52
:D
doigrali się a na tym nie koniec...
cieszy mnie ''pierwsze liczenie'' ...ów ale osobiście czekam na KO :D

wiem że się doczekam ...hahaha

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
11 marca 2016r. o 18:21
~al napisał(a): Chyba tylko takie .... jak skorn nie wiedziały co to jest Komisja Wenecka.


też nie wiedziałem, na szczeście PiS określił jasno ile jest wart ich decyzja. szkoda czasu na szukanie ile...


Dopisane 11.03.2016r. o godz. 18:21:

"Jarosław Kaczyński mówił też, że stanowisko Komisji Weneckiej nie jest wiążące dla polskiego rządu. Jak powiedział, "to są tylko opinie o charakterze doradczym, czy nawet mniej niż doradczym i w żadnym razie nas nie obowiązują"." polskie radio

tyle w temacie hihi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 marca 2016r. o 18:28
hahaha..teraz ...y ''leżą i kwiczą'' :D

ale nie tak dawno napisałem że jednej osoby mi tu w tym towarzychu brakuje ...
i proszę !!! wraca !!!!!
FOTYGA
:D
SUPERRRRR!!!
będzie jeszcze weselej bo jej widok jest bardziej zabawny (dla mnie) niż patrzenie na Atkinsona :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
11 marca 2016r. o 18:36
chyba tylko falco i skaut wzieli sobie w bolesławcu a może i szerzej zdanie komisji do serca :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 marca 2016r. o 19:05
''do serca'' to przesada ale jestem zadowolony z takiego a nie innego orzeczenia ...
innego zresztą być nie mogło ale wy o tym wiecie tylko nie potraficie się do tego przyznać tak jak w chwili obecnej ...y lawirują jak mogą w wypowiedziach brnąc dalej w zaułek bez wyjścia...
to kwestia czasu by doczekać się kolejnego kopa w dup.ecz.kę zaraz po świętach ...
kolejnym będzie odebranie głosu Polsce w PE .

kto napisze że to będzie wina ...ów?
kto tutaj otwarcie przyznaje sie do tego że na nich głosował?
cisza o tym bo pomimo że nie piszą o tym już widzą w jaki ''kanał'' wpuścił ich prezio :D
wstyd?...macie do tego prawo :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
11 marca 2016r. o 19:11
a co nam daje ten głos w PE ? pensje po 400 euro ?

a ten Trybunał Konstytucyjny PiS powinien zlikwidować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
11 marca 2016r. o 19:13
ale po co dyskutować o rzeczach oczywistych, komisja tylko potwierdziła to co większość ludzi myślących wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 marca 2016r. o 19:18
hahaha
winisz PE za to że masz pensję 400 euro?

chyba pomyliłeś adresy mirko ;)
...y marza o tym by TK zlikwidować ...bylibyśmy takim przedłużonym ramieniem Białorusi ...
niedużo i tak już nam do niej brakuje ;)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza