Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
12 lipca 2016r. o 22:43
wiem ...
to takie wasze ''chrześcijańskie'' pozdrowienie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco niezalogowany
13 lipca 2016r. o 9:18
Co Pan może wiedzieć o chrześcijaństwie? - przeciez Pan mentalnie tkwi w komunie czego spadkobierca byla partia SLD a Pan z przynależności do niej jest bardzo kontent. Nie mówiąc już o deklarowanym ateizmie. Pan prezentuje swoje zasady, bo chociażby VI przykazania


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~C.d. do falco niezalogowany
13 lipca 2016r. o 9:21
C.d. - nie respektuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 lipca 2016r. o 9:51
~Do falco napisał(a): Co Pan może wiedzieć o chrześcijaństwie? - przeciez Pan mentalnie tkwi w komunie czego spadkobierca byla partia SLD a Pan z przynależności do niej jest bardzo kontent. Nie mówiąc już o deklarowanym ateizmie. Pan prezentuje swoje zasady, bo chociażby VI przykazania


co Ty tu pierdzielisz?

ale że nie mam teraz czasu z wiele to tak szybciutko...
nigdy nie należałem do żadnej partyjki a nawet do ZHP...bo harcerz nie pali hehehe

jeśli znajdziesz mój post gdzie ''deklaruję swój ateizm''to ''posypię głowę popiołem'' ;)

co tam piszesz o przykazaniu ?

to ja Ci tak ...
świętość nie polega na tym by żyć bez grzechu ale na tym by potrafić go zrozumieć i się podnieść

nie wiem czy wiesz o czym piszę :D

jakie Ty tu prezentujesz ''zasady'' dokładnie widać więc o zasadach innych osób raczej się nie wypowiadaj bo robi Cię to śmiesznym ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2016r. o 15:15
w coś se tam wierzysz, pewnie sam się też rozgrzeszasz, modne to teraz... nie będzie mi żaden klecha odwoływał się do mojego sumienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 lipca 2016r. o 17:16
masz rację ...
niektórzy tutaj nawet forum chcą traktować jak konfesjonał :D

a nawet ambonę
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 lipca 2016r. o 18:16
http://niewygodne.info.pl/artykul7/03156-Polska-najbezpieczniejszym-krajem-dla-Zydow.htm

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 lipca 2016r. o 21:28
20 banieczek dla szkoły której ''dyrektoruje '' mąż pierwszej ''broszki'' najjaśniejszej rzecz jasna ...

''bo mój mąż jest z zawodu dyrektorem'' ;)


Dopisane 13.07.2016r. o godz. 21:28:

nie ,nie prezesiku :D
to że mają cicho siedzieć nie znaczy że ludzie nie wiedzą ... :D

to że masz swoich agentów rozsianych po różnych forach -po tym też - nie znaczy że sprawę ''zamiecie się pod dywan'' :D [img=1468438090_w0r7poa.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza