Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
16 października 2016r. o 8:53
a po co?
jest ich na tyle że razem zniszczą pisowską dzicz :D a wtedy przyda się lista ''pisiewiczów'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 października 2016r. o 9:42
skorn napisał(a): [img=1476561956_mqewujd.jpg]

; )


Papugo przyjrzyj się tej fotce. To oczywiście fotomontaż , ale nagrobek stoi. I teraz pass auf ... Zakodowani i.dioci z alimenciarzem Kijewskim na czele , wspierani przez kłamcę Szechtera , syna stalinowskiego kata w todze , walczą o fasadową demokrację w Polsce . Pisiory rozwalają powolutku pomagdalenkowy " układ zamknięty " idąc jednocześnie w jarzmo chazarskiej dziczy i na otwarty konflikt z ruskimi.

Pytanie brzmi tak : czy warto się ścierać z głupkami , czy lepiej poszukać Trzeciej Siły , albo stworzyć ? W coś trzeba wierzyć. Uważam Cię za inteligentnego faceta . Skornik tworzymy tą Trzecią Siłę , opartą na wiedzy , nie na propagandzie ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: Pannazdzieckiem niezalogowany
16 października 2016r. o 10:41
Dobrze piszesz, ale PiSiory nie rozwalają wcale żadnego układu magdalenkowego. Zmieniają ludzi w tym samym układzie, którego obaj Kaczyńscy byli współtwórcami. Raczej wracają do korzeni układu magdalenkowego, bo w ostatnich latach PO odeszło od nich. Wcale nie w lepszą stronę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 października 2016r. o 11:01
~Do: Pannazdzieckiem napisał(a): Dobrze piszesz, ale PiSiory nie rozwalają wcale żadnego układu magdalenkowego. Zmieniają ludzi w tym samym układzie, którego obaj Kaczyńscy byli współtwórcami. Raczej wracają do korzeni układu magdalenkowego, bo w ostatnich latach PO odeszło od nich. Wcale nie w lepszą stronę.


I tu ... niestety muszę się zgodzić ... chociaż nie lubię :D.

Szacun Kolego za wiedzę :) Dlatego uważam , że cała scena polityczna , to pajace na sznurkach mamony , bez żadnych wyjątków. Samorządy również , zmienia się tylko skala mamony.

Może rację ma Przemo , abyśmy wreszcie pogonili polityków i próbowali tworzyć Społeczeństwo Obywatelskie. Można to zrobić. Przemo Paligłupa pogonił , ja Ozjasza Goldberga ... dałbym Mu w pysk , ale młodszy jestem o dziesięć lat , więc nie wypada bić starca.

Kosy na sztorc Bracia Lachy ! :) Polskość do wola :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
16 października 2016r. o 12:42
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/koniec-z-podatkiem-liniowym-dla-przedsiebiorcow-szykuje-sie-podatkowa-emigracja-polskich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 października 2016r. o 15:11
~klucznick napisał(a): http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/koniec-z-podatkiem-liniowym-dla-przedsiebiorcow-szykuje-sie-podatkowa-emigracja-polskich


Jest rada Kluczniku , przestajemy płacić podatki , kredyty srusy i mogą nas w dupę pocałować . Nie mają tylu komorników :D Powyciągać pieniądze z nie polskich banków , dopóki " wariant cypryjski " to eksperyment , a nie norma i ... olać System.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
16 października 2016r. o 16:52
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rottenberg-zydowka-strazy-polskiej-kultury-2016-10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 października 2016r. o 18:41
napiszcie mi w jakim to okresie powojennej Polski była demokracja
bardzo ciekawy jestem odpowiedzi ... :D

co mnie kurna obchodzi kod ,...y czy inne nowoczesne ?
nikt z nich nie da wam nawet ''kromki chleba''
mam zdrowe ręce i sobie nimi kręcę ;)
a państwo?...państwo może mi ....''wężykiem Jasiu,wężykiem ''

:D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.