Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~tucznik niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 19:46
~klucznick napisał(a):
~~klucznik napisał(a): Protestuje komitet demokracji, a Ty
ty to się Qrwa w gips pchasz na siłę,pisałem nie podszywaj się,nie potrafisz wymyślić sobie nicka?to w takim razie musisz być bardzo ograniczony umysłowo,ja sprawę zgłosiłem teraz poczekamy na grzywny może po 500zł?



Nie strasz, nie strasz bo się zes..rasz :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 grudnia 2016r. o 19:50
oj skornie ,skornie
poczytaj sobie kogo to prosił o interwencję ten twój naczelnik z wąsami na kasztance
:D
poczytaj też o tym kto go wyprzedził :D

a pózniej pogadamy kto jest albo kto w takim razie też powinien być dzisiaj nazwany zdrajcą :D

mnie nie staraj się uczyć historii bo ta twoja ''pisana od nowa '' jest niekiedy śmieszna :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Frix niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 20:54
Tee klucznik ty sie weź lepiej naucz jezdzic tymi swoimi tirami i kolegów naucz bo znowu wypadek spowodowali na A4 barany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 22:16
na Kosiby nie baran osobowym potrącił na pasach pieszego ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 grudnia 2016r. o 22:41
skorn napisał(a): http://www.rp.pl/artykul/402931-Jaruzelski-prosil--ZSRR-o-interwencje-.html

to jest zdrada


ten link jest tyle wart co wypowiedz ukrainskiego historyka, banderowcu zobacz sobie najpierw, kto jest autorem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 grudnia 2016r. o 23:20
falco napisał(a): oj skornie ,skornie
poczytaj sobie kogo to prosił o interwencję ten twój naczelnik z wąsami na kasztance


Jaki on mój, tym bardziej, że socjalista?

On po takich jak Jaruzelski, to na swoją Kasztankę wsiadał.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2016r. o 23:30
skorn napisał(a):
falco napisał(a): oj skornie ,skornie
poczytaj sobie kogo to prosił o interwencję ten twój naczelnik z wąsami na kasztance


Jaki on mój, tym bardziej, że socjalista?

On po takich jak Jaruzelski, to na swoją Kasztankę wsiadał.



Gen. Jaruzelskiemu to ten wąsaty mógłby buty czyścić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 grudnia 2016r. o 23:32
alter napisał(a): "towarzysz generał idzie na wojne"

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.