Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Wiśniowy Mamutowiec niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 11:18
~~arek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~nie dziwi nic napisał(a): Tym stary PISowskim dziadom z Wolski, to mentalnie bliżej do Rosjan niż do młodych Polaków.
Kraina starych dziadów i miłosiernych katolików. Kraj niegdyś piękny, dziś przaśny, stary, wykrzywiony nienawiścią.
Ten kraj musi upaść...


Nie, nie musi.
Tylko młodzi po prostu powinni masowo pójść w październiku na wybory i pomóc oderwać pisdzielców od koryta.


Dobrze piszesz przewielebny młodzieńcze
zachodzi jednak zapytać kto będzie wykonywał prace
murarskie , zbrojeniowe , kafelkarskie , dekarskie ,
itp prace wymagające nakładu siły fizycznej
przecież wy lemingi w rurkach nic poza kompem i internetem nie potraficie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Kuflik niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 11:34
No właśnie, ......... i elektryczne .......czy naprawę czajników elektrycznych zresztą,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 13:00
~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horuz napisał(a): Absurdem jest to rze musze czekać w kolejce gdziekolwiek


Szczególnie wKauflandzie, promocja na chleb jest dzisiaj ten PO 30 Zeta jest teraz PO 3 złocisze.







No i nie moge też papieru szarego kupić bo wykupiłem poprzednio wszystkie możliwe opakowania a dostawa dopiero po nie dzieli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rafau niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 16:36
Papier szary i robaki w Lidlu to towar elitarny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~16okruJ niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 18:31
Kiedy oni wszyscy, te prymitywne, aroganckie durnie z PiS-u, kiedy oni wreszcie pójdą do swojego ojca w niebiosach?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rafau niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 18:33
Po co mam kupować robaki w Lidlu skoro ja już je zjadam za darmo i zanim to było modne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PiS niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 21:39
~~16okruJ napisał(a): Kiedy oni wszyscy, te prymitywne, aroganckie durnie z PiS-u, kiedy oni wreszcie pójdą do swojego ojca w niebiosach?!


Jak taka niedorajda jak ty co zamiast mózgu ma lajno
wywinie orła ….
a Tuska Schetyna na kiju powygina …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~16okruJ niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 5:11
2021: Kukiz: Mogłem być posłem z PiS-u. Przyjęliby mnie z otwartymi ramionami. Ale nie istnieje taka opcja, żebym sprzedał ideały, choćbyście mnie chcieli w gó***e utopić.

2023: To już pewne. Paweł Kukiz ma wystartować z list PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego