Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antoni Macierewicz w Bolesławcu
1
emem
20 lipca 2012r. o 21:35
Dobrze ze Bolec.Info to POLSKI portal i POLSKA gazeta ;00

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9233
#lukas666 nieaktywny
20 lipca 2012r. o 21:37
bardzo dobrze ze przyjedzie Antek :) nie wiem po co ta dyskusja na bolec teraz. Niech kazdy kto ma cos do powiedzenia przyjdzie na spotkanie z Antonim Macierewiczem. Po to przyjezdza do Bolesławca zeby porozmawiac i jak ktos ma swoje racje ,to niech przedstawi je osobiscie. Trzymajmy sie faktów ,a nie tego ze jestescie wyborcami Tuska. A co jesli Macierewicz byłby z PO? wtedy byłby wiarygodniejszy dla was? (mowie o zwolennikach PO) Debatowac sie powinno w sposób kultularny i opierając się na argumentach ktore to poparte są faktami. Ale jak ktos juz napisał, pomimo ze mineły ponad dwa lata...to dalej jest jak było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
20 lipca 2012r. o 21:39
odnośnie tego tupolewa - cały zeszły Ustrój podyktowany był młotem i sierpem, trudno się dziwić, żeby nagle zaczęli się płaszczyć przed nami.. a reszta Świata jak widać, nie miesza się tam, gdzie nie ugra wiele a mogli by stracić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 lipca 2012r. o 21:52
lukas666 napisał(a): bardzo dobrze ze przyjedzie Antek :) nie wiem po co ta dyskusja na bolec teraz. Niech kazdy kto ma cos do powiedzenia przyjdzie na spotkanie z Antonim Macierewiczem. Po to przyjezdza do Bolesławca zeby porozmawiac i jak ktos ma swoje racje ,to niech przedstawi je osobiscie. Trzymajmy sie faktów ,a nie tego ze jestescie wyborcami Tuska. A co jesli Macierewicz byłby z PO? wtedy byłby wiarygodniejszy dla was? (mowie o zwolennikach PO) Debatowac sie powinno w sposób kultularny i opierając się na argumentach ktore to poparte są faktami. Ale jak ktos juz napisał, pomimo ze mineły ponad dwa lata...to dalej jest jak było.


lukas na pytania było 5 min co się rozciągnęło do 15 min,ale czas dla pytających był mocno ograniczony...
Nie wiem gdzie sie Antek spieszył,ale na pytania nie miał czasu;)
Inna kwestia,że wielu było święcie przekonanych o prawdach Macierewicza,bo jak z kolegą się lekko zaśmiałem z pewnego zdania ,to od razu kilka osób w najbliższej okolicy była oburzona i chciała nas wyprosić mówiąc :"jak chcecie sie bawić i pic to na dole jest piwo".
A zaśmialismy sie na przejęzyczenie,że księza kradną :]


Dopisane 20.07.2012r. o godz. 21:52:

lukas666 powiem tyle,że nie jestem za żadna opcja polityczna-ktokolwiek by nie rządził i tak jesteśmy w d...ie:(
PO robi lipę,a jak Pis się dorwie do władzy to wszystko będzie podporządkowane zamachowi,Polska i jej sprawy będą na II miejscu,priorytetem będzie Smoleńsk...a nie o to chodzi..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 lipca 2012r. o 21:53
Hemi, bo tego typu spotkania specjalnie sa tak zaplanowane, zeby nie bylo czasu na pytania, bo ktos moglby zadac zbyt trudne pytanie, i co wtedy? ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
492
#ere nieaktywny
20 lipca 2012r. o 21:53
DG napisał(a):
Pilot niczego nie pomylił, a mgła zniknęła jeszcze szybciej niż się pojawiła


no tak ruscy zamontowali milion wentyli i przegnali .... za krec ista teoria
trzymająca sie kupy, ale niestety znowu bez dowodu - odsyłam do ponownej analizy tekstu - http://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_ignorantiam


DG napisał(a):
Skoro już posłużyłeś się wikipedią, to poczytaj jakie ten "facet" (jak sam to ująłeś) ma osiągnięcia naukowe i NIKT nie podważył jego teorii, którą opracował na sprzęcie z NASA.


polemika, proszę:
http://studioopinii.pl/artykul/2696-pawel-artymowicz-skrzydlo-kontra-brzoza-cz-i
http://studioopinii.pl/artykul/6109-pawel-artymowicz-sekrety-symulacji-katastrofy-smolenskiej

nie chce mi sie wiecej szukac, gdzies widzlalem apel o udostepnienie danych wejsciowych
podaj więc gdzie Bienieda udostępnił te dane to nie będę sie dalej wykłócał
to nie jest przepis na "nalewkę babuni" tylko zespół danych do obliczeń, które powinny sprawdzić inne zespoły - no ale na razie nie mają czego ...

DG napisał(a):
Skąd wiesz jakimi argumentami się posługuje? Wysłuchałeś go kiedyś czy paplasz to, co wyczytasz w GW lub usłyszysz w TVN?


no tak jak sie nie ma argumetów w dyskusji to najlepiej zarzucic tvn albo gw , bardzo modne i chwytliwe w prawicowym internecie ...
a skąd wiem, no widze gościa czasami w TV, widze posty na portalach i niestety czytać potrafie ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~coJaj niezalogowany
20 lipca 2012r. o 22:37
rock4 napisał(a): Bolesławianie, a w szczególności Bolecnauci!!! zablokujmy możliwość dojazdu Panu M. do Bolesławca!! w jedności siła ;)


[Dlaczego tak trzepiesz "portkami"? Boisz się że cię rozpozna?
RADA! Najlepiej ukryj się za plecami FJN {front jedności narodu} tam to była siła.]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 lipca 2012r. o 22:40
akurat Rock4 był na spotkaniu,z ciekawości ,jak ja ,aby nie było zarzutu,że nie był,nie zna a pitoli bez sensu:P

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza