Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antoni Macierewicz w Bolesławcu
41
#jegomosc nieaktywny
20 lipca 2012r. o 9:19
Skorn gdzie te cytaty?

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2012r. o 14:33
hemi napisał(a):
Ja tam idę tylko posłuchać fantazji tego fantasty...Z nim dyskusji nie ma zadnej on wie,że był zamach i tyle ,skoro potrafi "podważyć" komisję sledczą w sprawie Smoleńska ,złożoną z samych specjalistów w dziedzinie lotnictwa itp to jakiekolwiek próby ze strony skromnego hemiego sa bezsensowne.


Z nim dyskusji nie ma żadnej ponieważ wszyscy boją się jego wiedzy i logiki. Właśnie w tym problem, że opublikował "Białą Księgę", rozliczne uwagi do opublikowanych raportów, udowodnił ewidentne fałszerstwa w Raporcie MAKu i Raporcie Milera, dołożył liczne opracowania różnych naukowców - także najwyższego światowego formatu. I co ? I nic - wszyscy z prokuraturą włącznie rżną głupa i udają że tych dokumentów nie było! NIKT nie próbuje ich podważyć ani obalić! Wszyscy boją się odezwać bo nie mają żadnych argumentów wobec tez które postawił!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
492
#ere nieaktywny
20 lipca 2012r. o 14:49
~ napisał(a): wiedzy i logiki.


facet jest historykiem, nie ma pojęcia o lataniu i samolotach
logiki też w tym nie ma, jakby była bomba to po cholere
Ruscy mieli by detonować akurat przy schodzeniu, jak mogli w Polsce, dwa akurat wiedzieli, że pilot pomyli wysokościomierze i że będzie mgła ..
no sorry ....

~ napisał(a):
opracowania różnych naukowców

taaa Binieda, facet który nie potrafi wytłumaczyć na podstawie
jakich danych wyszły mu wyniki zderzeniowe
(pewnie potrafi ale by wyszło, że najpierw ustalił wynik później dobierał dane .. )


Dopisane 20.07.2012r. o godz. 14:49:

~ napisał(a): Wszyscy boją się odezwać bo nie mają żadnych argumentów wobec tez które postawił!


http://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_ignorantiam

dokładnie takimi argumentami posługuje się Macierewicz
to nie jest w gestii oponenta udowadniać, że był zamach tylko
Macierewicza
podał kilka tez, które się kupy nie trzymają i ponieważ nikt nie potrafi
tego dowieść (bo pewnie się nie da dowieść tezy o mp. zamachu) wziął
za pewnik ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2012r. o 14:50
A może by tak co zacytował i to obalił?
Niestety, nie da rady - streścił Jasio gazetę wybiórczą (a może Tvn?), która mu powiedziała co ma myśleć :D
Nic nie czytał, nic nie wie ale "swoje" wmanipulowane zdanie ma - nawet od Biniendy mądrzejszy (z nim też nikt nie odważył się podjąć polemiki!).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
492
#ere nieaktywny
20 lipca 2012r. o 14:56
~ napisał(a): A może by tak co zacytował i to obalił?
Niestety, nie da rady - streścił Jasio gazetę wybiórczą (a może Tvn?), która mu powiedziała co ma myśleć :D
Nic nie czytał, nic nie wie ale "swoje" wmanipulowane zdanie ma - nawet od Biniendy mądrzejszy (z nim też nikt nie odważył się podjąć polemiki!).

widzisz dalej nie rozumiesz, nie twierdzę, że jestem mądrzejszy od Biniedy ale faktem jest to, że nie chce przedstawić danych wejściowych do swoich "rewelacji" więc wcale się nie dziwię, że nikt nie cjce z nim dyskutować bo nie ma na podstawie czego ...
polemika s tobą sprowadza się do przedszkola - ja też mogę stwierdzić, że jesteś zmanipulowany, przez PIS i Macierewicza - i tak możemy do końca świata
chcesz oponować - podaj linka do danych jakimi posługiwał się Binieda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 lipca 2012r. o 15:01
ere też będziesz na spotkaniu? czegos się dowiemy w końcu:)
No chyba,że spotkanie ma inny cel,a smoleńsk i wysadzanie naszych samolotów nie jest w programie..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
437
#DG nieaktywny
20 lipca 2012r. o 15:02
ere napisał(a): wiedzieli, że pilot pomyli wysokościomierze i że będzie mgła ..
no sorry ....


Pilot niczego nie pomylił, a mgła zniknęła jeszcze szybciej niż się pojawiła

ere napisał(a): taaa Binieda, facet który nie potrafi wytłumaczyć na podstawie
jakich danych wyszły mu wyniki zderzeniowe


Skoro już posłużyłeś się wikipedią, to poczytaj jakie ten "facet" (jak sam to ująłeś) ma osiągnięcia naukowe i NIKT nie podważył jego teorii, którą opracował na sprzęcie z NASA.

ere napisał(a):
dokładnie takimi argumentami posługuje się Macierewicz


Skąd wiesz jakimi argumentami się posługuje? Wysłuchałeś go kiedyś czy paplasz to, co wyczytasz w GW lub usłyszysz w TVN?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kmicic niezalogowany
20 lipca 2012r. o 15:20
Mam nadzieję, że lemingi będą też tak aktywne na spotkaniu :> . Mam na myśli oczywiście merytoryczną dyskusję. A nawiasem mówiąc, to przecież komisja Millera przygotowała raport pod konkretną tezę, rozesłaną zresztą zaraz po katastrofie sms-ami :D Chyba, że ja czegoś nie wiem i tkwię w głębokiej niewiedzy, a specjaliści wraz z największym specjalistą od katastrof lotniczych Millerem, dokonali mnóstwa eksperymentów symulacji etc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.