Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antoni Macierewicz w Bolesławcu
211
skorn
20 lipca 2012r. o 15:25
Polscy "specjaliści" mogli zrobić tylko tyle, na ile pozwolili im Rosjanie. Ponad 2 lata minęły, a samolot do tej pory u nich leży.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 lipca 2012r. o 15:29
skorn napisał(a): Polscy "specjaliści" mogli zrobić tylko tyle, na ile pozwolili im Rosjanie. Ponad 2 lata minęły, a samolot do tej pory u nich leży.


i tu się z Tobą zgodzę!! Jesteśmy nieudolni i mamy tylko to co oni łaskawie nam rzuca,jak jakies ochłapy psu...
A trudno prowadzić (jesli już) jakieś rzetelne sledztwo jesli wszelkie materiały sa u nich :]

samolot,rosja...Taki kawał na rozluxnienie atmosfery :]

Polak Rusek i Niemiec lecą samolotem.
Nagle patrzą a diabeł im skrzydło odpiłować próbuje...
Rusek na to:
- ja to załatwię.
Wyszedł dał mu 1000 Rubli.
Wchodzi patrzy diabeł jeszcze szybciej piłuje ..
Niemiec na to:
- ja to załatwię.
wychodzi daje dla diabła 2000 Euro.
Wchodzi, patrzy a diabeł jeszcze szybciej piłuje ...
Na to polak:
- ja to załatwię ...
Wychodzi rzuca grosza a diabeł na to:
- za takie pieniądze to se sami piłujcie !!!...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
20 lipca 2012r. o 15:55
hemi napisał(a): i tu się z Tobą zgodzę!! Jesteśmy nieudolni i mamy tylko to co oni łaskawie nam rzuca,jak jakies ochłapy psu...
A trudno prowadzić (jesli już) jakieś rzetelne sledztwo jesli wszelkie materiały sa u nich :]



Jak to się ma do tego co pisałeś wcześniej?

hemi napisał(a): ...Z nim dyskusji nie ma zadnej on wie,że był zamach i tyle ,skoro potrafi "podważyć" komisję sledczą w sprawie Smoleńska ,złożoną z samych specjalistów w dziedzinie lotnictwa


Myślę, że śledztwo na podstawie ochłapów, jest do podważenia.


Nim ktoś poraz kolejny zarzuci mi, że jestem fanem Macierewicza, teorii spiskowych itp. Osobiście nie wierzę w zamach, conajwyżej w złą wolę personelu lotniska i władz rosyjskich. Za to nie brak mi wiary w partacki rząd Tuska, w związku z czym popieram każdego, kto to partactwo krytykuje i wyciąga na światło dzienne.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 lipca 2012r. o 16:09
skornie niechodziło mi o sledztwo w sensie,że dopuszczam myśl o zamachu,ale ogólnie o to,że nasi są nieudolni,to jest NASZ samolot i NASZA katastrofa a tańczymy tak jak nam rosjanie zagrają...Cos tu nie gra...

Inna kwestia,ze WTC tez niby to był zamach..Z tym,ze tam ,jesli faktycznie USA wywalili WTC w powietrze poświęcając kilka tys ludzi,dla interesu jakim jest podbicie(a raczej próba) kilku państw aby mieć dostep do bogactw,o tyle interesu rosjan aby wywalić w powietrze kilka tęgich głow nie widzę..
Od gazu i tak jesteśmy uzależnieni..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2012r. o 16:41
Już szykując miejsce na VIIIb :):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zybstar niezalogowany
20 lipca 2012r. o 18:35
hemi, ja tam Ciebie nie znam, myslalem ze masz poglądy jakie masz, ale po ostatnim poście odnośnie WTC myślę że z pewnym dystansem nalezy odbierac Twoje posty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 lipca 2012r. o 21:28
Dobra! Byłem ,widziałem,słuchałem:)
Nie wiem ilu ludzi było w pełni zgadzających się z Macierewiczem,a ilu z ciekawości,aby zobaczyć co fantasta ma do powiedzenia,ale ludzi była masa!


Już na samym początku padły zdania o zbrodni katyńskiej,czy tez o tym,że prezydent Kaczyński zginął w zamachu dlatego,że walczył o niepodległośc Polski!!!! :|
Później Macierewicz zaczął słynna brzózkę ( w która to miał NIEuderzyć tutek bo był za wysoko i przeleciał nad nią) nazywać SŁYNNA,KULTOWĄ I PANCERNĄ :]

Nie powiem-samo wystapienie,filmiki,analizy itp były dośc przekonujące,jak ktos w to wierzy to teraz tym bardziej wierzy!!

Ale jedna kwestia mnie rozbawiła i świadczy o OGRANICZENIU wielu osób na spotkaniu.
Była puszcona lista,gdzie chodziło o podanie maila,a sama lista miała na celu zebranie MAILI osób ,które chcą otrzymywać info na skrzynke mailową odnośnie postepów w sprawie sledztwa,a tymczasem...Ludzie wpisywali swe adresy domowe,pesele,numery komórki :D :D :D

jakby na I stronie było napisane np:" podpisz sie ,że jesteś iidiotą wierzącym w to,że od jutra becikowe bedzie 1 milion dolców,a każdy dostanie po 10 tys podwyzki" to wielu i tak by wpisało swój pesel,numer komórki czy inny adres...

Kilka fotek:
tłum ludzi.[img=1342812264_i94o10k.jpg]



Dopisane 20.07.2012r. o godz. 21:24:

jest i gwiazda:)[img=1342812287_x1rsxei.jpg]



Dopisane 20.07.2012r. o godz. 21:25:

jeden z gorących fanów[img=1342812335_s8b1ei6.jpg]



Dopisane 20.07.2012r. o godz. 21:27:

filmik o tym jak to tutek leci nad brzozą( cyt.słynną,kultową,pancerną)[img=1342812422_d2bv2c8.jpg]



Dopisane 20.07.2012r. o godz. 21:28:

Kazimierz zadał pytanie odnosnie rozłamu w Pis,a Macierewicz cos zaczął sie wymigiwać,mocno gestykulował ale na pytanie odpowiedzi nie było co było standardowo brawami nagrodzone:)[img=1342812519_jkirczg.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
20 lipca 2012r. o 21:32
D...l :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.