Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Grzyby już są!
~ niezalogowany
30 sierpnia 2012r. o 19:59
spod niego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 sierpnia 2012r. o 20:32
wczoraj w ,,twoim,, miejscu były grzyby tylko ja byłem tam przed Tobą i ...dlatego nic nie znalazłeś ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
30 sierpnia 2012r. o 20:57
falko nie powinieneś tak dobitnie dołować hemiego Myślę że się chwalisz. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 sierpnia 2012r. o 21:23
:) jasne że tak :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~leśniczy niezalogowany
31 sierpnia 2012r. o 6:37
ze stokrota wiosenną... i łupu-cupu,łupu-cupu,łupu-cupu.....
a potem kizi-mizi.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
31 sierpnia 2012r. o 9:04
~emeryt napisał(a): falko nie powinieneś tak dobitnie dołować hemiego Myślę że się chwalisz. ;(


tutaj nikt nie dołuje;)
Grzybów nie było i tyle,a jak są to wystarczy dla każdego;)
Ostatnio jak bylismy to w 2h natrzaskaliśmy wiadereko 10l ,a i ze dwie trzy osoby co pałetały sie po okolicach też swoje zgarnęły;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
31 sierpnia 2012r. o 16:04
Ja dzisiaj byłam na grzybach za Trzebieniem i tylko 2 małe kozaki znalazłam. Powiedzcie gdzie są te grzyby? Ja dzisiaj straciłam tylko paliwo i czas. Chciałabym gdzieś jutro wyruszyć, bo to mój ostatni wolny weekend.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~keri niezalogowany
31 sierpnia 2012r. o 16:51
mieszkam w lesie,jest w nim duzo drzew debu i owszem pojawila sie masa grzybow , mozna powiedziec wysyp ......purchawek, a w tych samych miejscach byly w poprzednich latach prawdziwki, tak ze nie wierze w te niby wasze grzybobrania mierzone wiadrami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza