Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Grzyby już są!
~muflon niezalogowany
14 września 2012r. o 11:02
Również wczoraj byłem na grzybach, 3 godziny dwa wiadra i dwa kosze prawdziwków, czerwonych kozaków. Prawdziwki wielkości butelek 2 L. Przechadzając się wczoraj po rynku do znajomego aby pochwalić się zbiorami zrobiłem nie lada atrakcję na targowisku ;)



[img=1347613271_d7kfp0y.jpg]
[img=1347613360_iyizwvx.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2012r. o 12:46
wg mnie same kapcie zarobaczywiale, fuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2012r. o 14:21
Ja dzisiaj byłem ale szału nie było wszystko jest ale mało a byłem na wysokim napięciu dajcie uczciwy znak gdzie jest najlepiej dla wszystkich wystarczy pozdrawiam
:P ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2012r. o 14:21
~ napisał(a): wg mnie same kapcie zarobaczywiale, fuj

dokładnie tak, ale na lans w mieście się nadają.
Jak będę jechał jeszcze raz, i będę musiał zbijać z 90km/h do 0km/h bo jakiś cymbał grzybiarz zostawił auto na poboczu zajmując ponad połowę pasa blokując w ten sposób ruch. Po prostu wysiądę, nakleję karnego kutafona, i zrobię piękną rysę.

Ja rozumiem, że na grzyby och jejku miastowe państwo lans przy sąsiadach itp itd, ja to rozumiem, ale są w lesie parkingi, są "zajazdy" a cymbały blokują wjazd do lasu, lub stoją na poboczu zajmując jego ponad połowę.

Ostrzegamy, kierowcy. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~muflon niezalogowany
14 września 2012r. o 14:53
Fakt dużo zostało zaśmietnikowanych bo urocze robale urządziły sobie domki ale radocha ze zbierania była i tak. Wszystko co lepsze do suszenia. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zybstar niezalogowany
14 września 2012r. o 15:03
Byłem dzisiaj. Grzyby generalnie są, zwłaszcza mnóstwo kani widziałem, ale ja tego nie zbieram bo się boję.... z blaszkowanych grzybów tylko kurki zbieram ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3754
#iwetka20 nieaktywny
14 września 2012r. o 15:50
A ja miałam piękne prawdziwki młode, wyszło 15 słoiczków marynowanych a ile suszonych i prawie wszystkie zdrowe. A gdzie byłeś na wysokim napięciu? Bo ja też mam u siebie w lesie, może byliśmy w tym samymmiejscy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bromba niezalogowany
14 września 2012r. o 17:24
nie należy jeść kapciowatych grzybów,nawet po ususzeniu,są ciężkostrawne,niezdrowe szkodliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu