Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Grzyby już są!
~ niezalogowany
31 sierpnia 2012r. o 16:56
~keri napisał(a): mieszkam w lesie,jest w nim duzo drzew debu i owszem pojawila sie masa grzybow , mozna powiedziec wysyp ......purchawek, a w tych samych miejscach byly w poprzednich latach prawdziwki, tak ze nie wierze w te niby wasze grzybobrania mierzone wiadrami.

To jak purchawki się pokazały to niedługo powinny być prawdziwki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ahha niezalogowany
31 sierpnia 2012r. o 18:45
~emeryt napisał(a): falko nie powinieneś tak dobitnie dołować hemiego Myślę że się chwalisz. ;(


tutaj nikt nie dołuje Ostatnio moze i nazbierales ale w LIPCU zobaczcie date na zdjeciu,Narazie grzybow nie ma.Musi dlugo padac,sciolka jest wysuszona.

Zmoderowano 31.08.2012 godz.23:05 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
1 września 2012r. o 6:42
~Marta napisał(a): Ja dzisiaj byłam na grzybach za Trzebieniem i tylko 2 małe kozaki znalazłam. Powiedzcie gdzie są te grzyby? Ja dzisiaj straciłam tylko paliwo i czas. Chciałabym gdzieś jutro wyruszyć, bo to mój ostatni wolny weekend.


dwa kozaki? ten sam rozmiar? jak pasuja to się ciesz,niedługo jesień ,chłodniej-przydadza się:D;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mmm niezalogowany
13 września 2012r. o 23:11
Dzisiaj byłam na grzybach z rodzinką, uzbieraliśmy prawie dwa duże kosze grzybów (mnóstwo kozaków, kilka dużych prawdziwków, sporo podgrzybków i parę kurek) i jutroo znowu do laskuu ;))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2012r. o 8:06
w golnicach wysyp prawdziwka. 4 wiadra w 1,5 godz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
14 września 2012r. o 8:11
:| ..chyba żartujesz..
;( ..ja cem na grzybyyyyy... ;( nie mam sie z kim wybrać a sama się bojam.. :(

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3754
#iwetka20 nieaktywny
14 września 2012r. o 8:34
Ja wczoraj też byłam na grzybkach i... prawdziwki, kozaki czerwone i podgrzybki. Tych ostatnich było najmniej a prawdziwków i kozaków ja miałam trzy kosze a mama dwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
14 września 2012r. o 8:48
:* super..zbiór..
:P narobiliście mi smaka..na sosik..grzybowy..
:> kto chętny na wspólny wypad do lasu?
:D :D ;) :P

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.