Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~ niezalogowany
25 listopada 2012r. o 14:06
Dziwie sie tym co ida na ta uczelnie. Jak pracodawcy patrza na "papier" takiej uczelni kazdy wie. Lepsza filia UE w Bleslawcu niz ta uczelnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~levi niezalogowany
25 listopada 2012r. o 15:54
opuszczajcie tą oszukańczą placówkę, po co sie jeszcze zastanawiacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eks żak niezalogowany
25 listopada 2012r. o 23:36
no i jak wam sie podoba podwyzka?
juz tuby demeckich powiedzialy ile bedziecie bulic za ten "sen na haju"?
konkrety donosza ze na wsm sa jeszcze wolne miejsca, a to przeciez najlepsza uczelni w legnicy, na dolnym slasku, w polsce, na swiecie i w kosmosie!

dobrze radze - przenoscie sie - skladajcie podania do dziekana swojego wydzialu, zeby wam pisemnie udzielil zgody na przeniesienie. potem bierzcie z dziekanatu wykaz ocen i wsioooo! jest tyle szkol - nie pierd***** ze do wrocka daleko! jesli wam daleko to nie sapcie, ze na wsm z was szmaty robia i kase ciagna! wybierzcie uczelnie, zgoda dziekana, wykaz ocen i out z tego bagna! podczas mojego epizodu na wsm az wstyd bylo sie przyznac, ze sie tam studiuje. kazdy sie smial wokolo. pracodawca kiedys mi powiedzial, ze jak mam miec dyplom z tego czegos, to moge przerwac, bo dla niego to nic nie zmieni! czaicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eks żak niezalogowany
26 listopada 2012r. o 0:52
Czytałem ostatnie "dzieło" mistrza pióra Andrzeja Treutza.
Dla zainteresowanych - dostępne na stronie WSM:

http://www.wsmlca.edu.pl/pismo_studenci.pdf

A że dociekliwy jestem, to zadałem sobie pytanie? Kto to jest Pan Treutz? Jaką rolę pełni w WSM?
Odpowiedź jest bardzo prosta...

http://www.kto-kogo.pl/Andrzej_Treutz

http://nauka-polska.pl/dhtml/raportyWyszukiwanie/wyszukiwanieLudzieNauki.fs?lang=pl

I kilka słów komentarza.
1. Pan Andrzej Treutz nie jest żadnym profesorem. Może koło profesora stał, albo kupił książkę jakiegoś. Ale nim nie jest. Bo gdyby był, to był wpisany w bazie "ludzie nauki" (link jak wyżej). A nie jest.
2. Po drugie,p. Treutz jest/był członkiem rady nadzorczej (dla zainteresowanych polecam KRS i MSiG) MANAGER S.A. - właściciela WSM. No tak, tylko to tego człowieka nie czyni prawnym przedstawicielem i reprezentantem WSM!
3. Po trzecie, do diabła co to za wirtualno-fikcyjne stanowisko SEKRETARZ GENERALNY na uczelni wyższej? To nie jest ONZ! Nie ma takich stanowiska na żadnej uczelni wyższej w Polsce!

Reasumując.. moim zdaniem p. Andrzej Treutz nie jest osobą, która jest upoważniona do reprezentowania WSM i składania w jej imieniu oświadczeń woli. Jest to kolejne, po zeszłorocznym, grudniowym bzdecie podwyżkowym, pismo które zostało wysłane szybko, na łapu-capu, byle co i byle jak, niechlujnie i z argumentacją dla baranów (jak student głupi, to może uwierzy!). Pismo o podwyżce w uczelni wyższej powinien podpisać REKTOR albo PROREKTOR, bo to są osoby reprezentujące uczelnię wyższą. Tylko kto chce podpisywać takie bzdury...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2012r. o 22:51
Studiowałam na tej pseudouczelni tylko 1 rok magisterki. Widząć,że mam doczynienia z ...postanowiłam z koleżankami przenieść się doWałbrzycha na Zarządzanie. Moja decyzja, wpisy na grupowym forum pomogły jeszcze w podjęciu decyzji i innym osobom. Udało się- jesteśmy na normalnej Uczelni, gdzie wszystko załatwiłyśmy w kilkanaście minut. Szkoda,że reszta moich Koleżanek i Kolegów tkwi w tym bałaganie. Oddałam sprawę do Prokuratury i do Ministerstwa, bo w ten sposób chcę uchronić innych przed popełnieniem błędu wstąpienia w mury wsm-u.Nie bójcie się! Każda osoba rezygnująca to kilka ładnych setek mniej w kasie D. Nie miałam zamiaru utrzymywać dalej tego towarzystwa, bo przecież Wykładowcom i tk zalegali z pensjami. Dzisiaj już wiem od Prokuratora,że będzie likwidacja...i o to chodziło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2012r. o 23:05
~eks żak napisał(a): Andrzeja Treutza.


Żyd i wszystko jasne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~haha niezalogowany
27 listopada 2012r. o 0:20
likwidacja bedzie ale tylko nazwy!!! plan jest taki: dom pomocy społecznej- za 3 latka, hotel i szkoła!!!- tylko z inną nazwą bo wsm skonczona......tak słyszałam na uczelni, więc wiele nie zmieni się........ale co tam! wybór należy do każdego z nas!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mirek niezalogowany
27 listopada 2012r. o 7:41
rozpetalem z kolezankami i kolegami wielka akcję informowania jak jest w WSM naprawde i czym sie kończy studiowanie tam, jak odebrac dokumenty i przeniesc sie od nich. Ze nalezy dochodzic swoich praw przed sadem i nie bać sie tego.

sadze, ze to pomoglo chociaz w jakims procencie.

Widzę, ze jednak są masochiści i tacy którym sie podoba ten bałagan dlatego jeszcze szkoła istnieje.
Studiujcie tam dalej, dzieki takim jak wy zyja właściciele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza