Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~student niezalogowany
27 listopada 2012r. o 15:31
niestety tak tam jest - wszystko co tu ludzie pisza to swieta prawda!!!!!!
w tej szkole niczego nie mozna zalatwic, ciagle nerwy i niepewnosc, a papier potem sobie mozna wsadzic gleboko nikt zaden pracowdawca nie uznaje go - to po co takie studia?!?!?!!!
wiem, bo juz skonczylem wsm i odradzam kazdemu - nawet najwikeszemu wrogowi

znajomi co studiuja dalej na wsm mowili o tym pismie - jakies jaja po prostu!!!!A!
kazdy sie zastanawia kto to jest ten koleszka co sie pod nim podpisal?!?!?!?!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
27 listopada 2012r. o 18:04
Nie zawsze tak jest z tymi pracodawcami...ja skończyłam WSM i właśnie pracuję a mało tego pracodawca mój sam do mnie zadzwonił z propozycją pracy. Dlatego myślę że nie jest tak ważne skąd masz dyplom tylko co masz w głowie i jakim jesteś człowiekiem !! Wszystko zależy od Twojego doświadczenia, pracy i zaangażowania i tak się sami uczymy bo studia niczego nas nie nauczą...Bynajmniej u mnie tak jest....sama do wszystkiego dochodzę sama. :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Absolwent WSM niezalogowany
27 listopada 2012r. o 19:54
Zgadam się z przedmówcą ja również mam dyplom z WSM i pracuje odnoszę jakieś tam małe sukcesy i uwielbiam swoją pracę. Liczy się jakim się jest człowiekiem a nie czy dyplom jest z WSM czy innej uczelni :) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ina niezalogowany
27 listopada 2012r. o 21:29
dla mnie to bylby straszny wstyd studiowac w takiej szkole, chcialam, ale na szczescie okoliczności mi nie pozwoliły, nie zrobili mi różnic programowych i do chwili obecnej nikt sie do mnie w tej sprawie nie odezwał, szczęśliwa jestem, ze mnie tam nie chcieli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~absolwent innej uczelni niezalogowany
28 listopada 2012r. o 14:38
Ja widzac poziom na tej uczelni i co niektorych absolwentow. Szerokim lukiem mijam te uczelnie. Prowadze firme i ludzi po tych studiach nie zatrudniam. pzdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2012r. o 17:12
~ja napisał(a): Nie zawsze tak jest z tymi pracodawcami...ja skończyłam WSM i właśnie pracuję a mało tego pracodawca mój sam do mnie zadzwonił z propozycją pracy. Dlatego myślę że nie jest tak ważne skąd masz dyplom tylko co masz w głowie i jakim jesteś człowiekiem !!


I pracodawca dzwoniąc do ciebie od razu wiedział co masz w głowie i jakim jesteś człowiekiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mona niezalogowany
2 grudnia 2012r. o 7:59
no jak tam w wsm, co nowego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2012r. o 13:43
~absolwent innej uczelni napisał(a): ...Prowadze firme i ludzi po tych studiach nie zatrudniam. pzdr


to że ktoś tam studiował nie oznacza że jest imbecylem, to nie dobrze że tak z góry oceniasz ludzi. Jeśli ktoś chce sie uczyć i czegoś nauczyć to nie ważne gdzie studiuje

jeśli chodzi o wykłady i wykładowców to nie mam zastrzeżeń, natomiast administracja to syf..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza