Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~ niezalogowany
4 grudnia 2012r. o 23:51
Ty jestes gbur - g o wno wiesz a sie wpier. miedzy wodke a zakaske. twoi znajomi klamia i mowie to jako osoba ktora studiowala na WSM i zna jej poziom. a zeby tam czegos nie zlaiczyc to trzeba byc serio de bilem - nawet w szkole sredniej trzeba sie uczyc, na prowadzonym przez oszustow i dziadkow-emerytow WSM wystarczy placic i zdajesz. I dlatego dyplom tej uczelni jest warty tyle co g owno w kiblu - gburze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2012r. o 23:52
i powiedz swoim znajomym ze od klamania rosnie nos :) obok prawdziwej uczelni to WSM nawet nie stalo a jesli twierdza ze "tam sie trzeba uczyc" to az strach pomyslec jakie szkoly konczyli w przeszlosci :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zainteresowany niezalogowany
5 grudnia 2012r. o 8:00
~ napisał(a): i powiedz swoim znajomym ze od klamania rosnie nos :) obok prawdziwej uczelni to WSM nawet nie stalo a jesli twierdza ze "tam sie trzeba uczyc" to az strach pomyslec jakie szkoly konczyli w przeszlosci :)


Nienawiść do ludzi, którzy myślą inaczej niż ty zżarła ci ostatnią szarą komórkę (i nie chodzi mi o telefon). Czytając to, co piszesz mogę stwierdzić, że jesteś PROSTAKIEM I BURAKIEM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~irma niezalogowany
5 grudnia 2012r. o 8:03
...i się nie zatrudnisz - trzeba mieć przed nazwiskiem dr
A tak na marginesie, to teksty z postów należy czytać ze zrozumieniem - ludzie piszą, że wykłady i wykładowcy są OK.


jestem profesorem, pracuje za granica, mam wiele ukonczonych roznych studiów i uwazaj jak komentujesz bo nie wiesz na kogo trafisz. A w WSM nie planuje pracowac bo prace mam dobra i nie mysle o jej zmianie, a w zadnym wypadku o powrocie do Polski.

U nas cos takiego jak WSM nie miało by nigdy racji bytu.

A swoją drogą dziwię sie ludziom, którzy chca tam pracować, szczególnie osobom duchownym. Bojkot tej szkoły spowodował by jej upadek. Ale widocznie praca tam im odpowiada, współczuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~naukowiec z Francji niezalogowany
5 grudnia 2012r. o 8:12
wykładowcy z WSM nie mieli by szansy na zatrudnienie na zadnym Uniwersytecie we Francji, starzy z powodu wieku, a inni z powodu niedostatecznego dorobku naukowego.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~recenzent niezalogowany
5 grudnia 2012r. o 11:40
~irma napisał(a): ...i się nie zatrudnisz - trzeba mieć przed nazwiskiem dr
A tak na marginesie, to teksty z postów należy czytać ze zrozumieniem - ludzie piszą, że wykłady i wykładowcy są OK.



jestem profesorem, pracuje za granica, mam wiele ukonczonych roznych studiów i uwazaj jak komentujesz bo nie wiesz na kogo trafisz. A w WSM nie planuje pracowac bo prace mam dobra i nie mysle o jej zmianie, a w zadnym wypadku o powrocie do Polski.

U nas cos takiego jak WSM nie miało by nigdy racji bytu.

A swoją drogą dziwię sie ludziom, którzy chca tam pracować, szczególnie osobom duchownym. Bojkot tej szkoły spowodował by jej upadek. Ale widocznie praca tam im odpowiada, współczuje

"PROFESORKO" - to jest poprawna forma wyrazu spowodowałby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~absolwent niezalogowany
5 grudnia 2012r. o 11:55
dziwie sie bardzo dlaczego po tylu aferach ta uczelnia jeszcze nie zostala zamknieta,znam osobe ktora miala lekkie uposledzienie umyslowe w szkole podstawowej a dzis robi na WSM doktorat....czy to o czyms nie swiadczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~irma niezalogowany
5 grudnia 2012r. o 13:04
jezykiem polskim sie nie posluguje od wielu lat, a patrzac na to co dzieje sie w Polsce, jakim szkolom daja akredytacje, jakie sa afery, przekrety, brak odpowiedzialnosci za naduzycia, oszustwa, kretactwa, zlodziejstwa, szczesliwa jestem, ze nie musze tam mieszkac i pracowac.

Dla mnie jest niepojete, ze taka szkola ma jeszcze chetnych na studia i pozostalych studentow pomimo pisania prawdy na forum, ze jest nieuznawana za granica, ze nie chca po niej zatrudniac i poziom ma niski. Jak widac ludzie nie mysla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza