Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

971
#traczykwrc nieaktywny
19 grudnia 2012r. o 13:44
~Obserwator napisał(a): Mija blisko tydzień i ... nic! Czyżby wyczerpały się tematy (pomysły) na WSM w Legnicy? Apeluję do "znawców" zawiłej historii WSM i tych, którzy studiowali aż semestr na tej uczelni - dawać jakieś rewelacje. Opisujcie swoje mroczne wspomnienia nasycone jadem i nienawiścią.



Dokładnie, mnie też tego brakuje, co jest chłopaki i dziewczyny, gdzie te wasze straszne historie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jadźka niezalogowany
20 grudnia 2012r. o 8:43
ponad tydzien temu wsm przegrała kolejną sprawęe w sądzie pracy z byłą pracownicą :-)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czytelnik niezalogowany
20 grudnia 2012r. o 10:36
~jadźka napisał(a): ponad tydzien temu wsm przegrała kolejną sprawęe w sądzie pracy z byłą pracownicą :-)




Skąd taka informacja? Warto napisać coś więcej (stanowisko, na którym pracowała ta osoba, itp.) - news, że bliżej nieznany "ktoś" wygrał w sądzie nic nie mówi.
Ja też mogę sprzedać "sprawdzoną informację", że WSM od stycznia będzie UNIWERSYTETEM. Uwierzycie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dżordż niezalogowany
20 grudnia 2012r. o 10:36
jakim jadem koleś - studiowałeś tam? jak nie to nie pie***** o jadzie i nienawiści! tam właściciele tej budy fundują studentom prawdziwe piekło, hipokryzja, oszustwa i pogarda są na porządku dziennym! to nie studenci zioną jadem, a ci, którzy tym szajsem zarządzają!!!

to że studenci opisują emocjonalnie te historie, fakt - niektórzy z dawką (czarnego) humoru i satyry - to nie znaczy, że zioną jadem! puknij się czym twardym w łeb!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2012r. o 10:39
~czytelnik napisał(a): Skąd taka informacja? Warto napisać coś więcej (stanowisko, na którym pracowała ta osoba, itp.) - news, że bliżej nieznany "ktoś" wygrał w sądzie nic nie mówi.
Ja też mogę sprzedać "sprawdzoną informację", że WSM od stycznia będzie UNIWERSYTETEM. Uwierzycie?


głupie pytanie, bo wystarczy popatrzeć na hiperrotacje w dziekanacie czy sekretariacie tej niedzielnej szkółki. 99% pozwów w sądzie pracy to byli pracownicy administracyjni. więc stanowisko sobie wymyśl - pracownik biurowy itd.

Zmoderowano 20.12.2012 godz.16:01 - powód: ca[s lock (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iva niezalogowany
23 grudnia 2012r. o 11:28
ile osób się przenosi do innej szkoły z końcem semestru?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2012r. o 19:42
Ja przenoszę się do Witelona mam trochę różnic programowych do zaliczenia ale dam radę. A więc jak wydadzą mi indeks tak już mnie nie zobaczą w tej szkole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wera niezalogowany
30 grudnia 2012r. o 9:29
Chciałam tam studiować, bylam na spotkaniu organizacyjnym. Mieli mi zrobic różnice programowe, oczywiscie nikt tego nie zrobił w terminie. Dzwoniłam, prosiłam się przez cały miesiąc, odsyłali mnie od jednego do drugiego. Zrezygnowałam, nie mam zamiaru mieć czegoś wspólnego z tym bałaganem. Wiecie kiedy mi przysłali zawiadomienie o przyjeciu na studia? w grudniu.
niestety nie skorzystam z oferty tej szkoły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA #pijezkranu