Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~ciekawski niezalogowany
30 grudnia 2012r. o 15:10
~wera napisał(a): Chciałam tam studiować, bylam na spotkaniu organizacyjnym. Mieli mi zrobic różnice programowe, oczywiscie nikt tego nie zrobił w terminie. Dzwoniłam, prosiłam się przez cały miesiąc, odsyłali mnie od jednego do drugiego. Zrezygnowałam, nie mam zamiaru mieć czegoś wspólnego z tym bałaganem. Wiecie kiedy mi przysłali zawiadomienie o przyjeciu na studia? w grudniu.
niestety nie skorzystam z oferty tej szkoły


Której szkoły? WSM czy PWSZ (Witelona)?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wojtek niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 13:47
Tez studiowałem na tej uczelni. Bałagan mają na masakrę. Przeniosłem się do Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych (Legnica ul. Marynarska 31). Prawie wszystko przez neta, na uczelni w Łodzi muszę być daw razy na semestr. No i obronę będę miał :) i dyplom Łódzkiej uczelni :) A Wacek obiecuje, że przeniosą wszystkich do Jelenie Góry, gdzie uczelnia jest prowadzona tak samo jak w Legnicy, dlatego nie radzę ryzykować!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 16:35
Idziecie tam wiedzac ze jest niski poziom bo chcecie bez wysilku dostac dyplom. A pozniej sie dziwicie jakie jaja wychodza. Gdybyscie naprawde chcieli studiowac wybralibyscie dobra panstwowa uczelnie a nie jakies prywatne potworki. Tylko ze wam sie uczyc nie chce ale na dyplom macie chrapke. To teraz bedziecie cierpiec. Trzeba bylo isc na PWSZ, poziom 1000 x wyzszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 17:17
~ napisał(a): Idziecie tam wiedzac ze jest niski poziom bo chcecie bez wysilku dostac dyplom. A pozniej sie dziwicie jakie jaja wychodza. Gdybyscie naprawde chcieli studiowac wybralibyscie dobra panstwowa uczelnie a nie jakies prywatne potworki. Tylko ze wam sie uczyc nie chce ale na dyplom macie chrapke. To teraz bedziecie cierpiec. Trzeba bylo isc na PWSZ, poziom 1000 x wyzszy.


Nie no żałosne na PWSZ poziom wyższy o 1000 % myślałem że padnę jak to przeczytałem :) Kolejna uczelnia na której łatwo dostać dyplom i to jeszcze państwowa. To dopiero wstyd!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~juras niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 10:34
a czy Wacek był na jakiejś bibce na sylwka?????
może poszedł z Terenią na morsy w swym olympyjskym brodziku, który raczy oczy żaków z tyłu budynku szkoły?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oszukana niezalogowany
6 stycznia 2013r. o 17:41
w końcu przeczytałam coś mądrego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2013r. o 18:18
~Student napisał(a):
~ napisał(a): Idziecie tam wiedzac ze jest niski poziom bo chcecie bez wysilku dostac dyplom. A pozniej sie dziwicie jakie jaja wychodza. Gdybyscie naprawde chcieli studiowac wybralibyscie dobra panstwowa uczelnie a nie jakies prywatne potworki. Tylko ze wam sie uczyc nie chce ale na dyplom macie chrapke. To teraz bedziecie cierpiec. Trzeba bylo isc na PWSZ, poziom 1000 x wyzszy.


Nie no żałosne na PWSZ poziom wyższy o 1000 % myślałem że padnę jak to przeczytałem :) Kolejna uczelnia na której łatwo dostać dyplom i to jeszcze państwowa. To dopiero wstyd!!!



Poziom na WSM i na PWSZ to 2 rozne swiaty. Studiowalem na obu i na WSM zdaje kazdy. Na PWSZ trzeba sie sporo pouczyc bo nie kazdego przepuszczaja na piekne oczy. Wiec przestan majaczyc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2013r. o 21:24
~ napisał(a):
~Student napisał(a):
~ napisał(a): Idziecie tam wiedzac ze jest niski poziom bo chcecie bez wysilku dostac dyplom. A pozniej sie dziwicie jakie jaja wychodza. Gdybyscie naprawde chcieli studiowac wybralibyscie dobra panstwowa uczelnie a nie jakies prywatne potworki. Tylko ze wam sie uczyc nie chce ale na dyplom macie chrapke. To teraz bedziecie cierpiec. Trzeba bylo isc na PWSZ, poziom 1000 x wyzszy.


Nie no żałosne na PWSZ poziom wyższy o 1000 % myślałem że padnę jak to przeczytałem :) Kolejna uczelnia na której łatwo dostać dyplom i to jeszcze państwowa. To dopiero wstyd!!!




Poziom na WSM i na PWSZ to 2 rozne swiaty. Studiowalem na obu i na WSM zdaje kazdy. Na PWSZ trzeba sie sporo pouczyc bo nie kazdego przepuszczaja na piekne oczy. Wiec przestan majaczyc.



Tak się zdaję ze ja byłem również tu i tu na PWSZ troszke wyższy poziom ale to jest uczelnia państwowa a nie trzeba za bardzo sie męczyć. Więc nie gadaj:)))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza