Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdybym był prezesem
~Jaśko niezalogowany
18 marca 2013r. o 22:51
Toż to, jak widać na fotografiach, partia emerytów i rencistów. Brak jeszcze dwóch emerytów: Chwojnickiego, który na emeryturze jeszcze jest starostą i Hetela, który też już osiągnął dawno wiek emerytalny ale ciągle tkwi na posterunku:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
18 marca 2013r. o 22:54
W innych partiach wygląda podobnie, tu chociaż jest młody Król.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
18 marca 2013r. o 23:05
KGHM nie bez znaczącego powodu zakupił kanadyjską spółkę. Nie dość że cene o 1/5 mniejszą niż faktyczna, to dodatkowo dało to KGHM w mig 4-te miejsce na świecie w prod. miedzi, 25 % wyższą produkcje i znaczne poszerzenie zasobów [kopalnie w Kanadzie, USA i Chile. ]

Nasz teren może mają w daleko dalszym planie do zagospodarowania. szkoda. bo bolec leży na miedzi i złocie a klepie biede.

informacja prasowa marzec
http://tnij.org/uz0e
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 marca 2013r. o 23:09
"Na pytanie dziennikarza Bolec.Info. dlaczego nie był w Gdańsku na spotkaniu "oburzonych" poseł Zbrzyzny odpowiedział, że on też jest "oburzony" działaniami rządów prawicowych, a do Gdańska nie pojechał, bo organizator, którym był NSZZ "Solidarność" go nie zaprosił."

Doskonałe pytanie! Tylko kto by tam go chciał, i niby dlaczego? Jest przy korycie, żadne zmiany nie są w jego interesie. To chyba proste. :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
18 marca 2013r. o 23:42
Skoro Panowie wywołali mnie do tablicy mam zapytanie do Pana Zbrzyznego ,oraz Józefa Króla --- na czym polega lewicowość SLD ?

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kala niezalogowany
18 marca 2013r. o 23:47
Przemyslaw napisał(a): Skoro Panowie wywołali mnie do tablicy mam zapytanie do Pana Zbrzyznego ,oraz Józefa Króla --- na czym polega lewicowość SLD ?


Kiedyś myślałem że nie ma głupich pytań a tylko głupie odpowiedzi. Teraz już wiem są też głupie pytania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
18 marca 2013r. o 23:49
Panie Pośle Ryszardzie Zbrzyzny.Mam dla Pana pytanie dodatkowe .Takie samo które kilka dni temu wprowadziło w zakłopotanie posła Przemysława Wiplera z PiS ,

Zapytuję " Co ma zrobić szary obywatel by powstrzymać na przykład pracowników ZUS przed samo nagradzaniem się w wysokości 212 milionów zł w roku 2012 ? "

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
19 marca 2013r. o 0:16
~kala napisał(a):
Przemyslaw napisał(a): Skoro Panowie wywołali mnie do tablicy mam zapytanie do Pana Zbrzyznego ,oraz Józefa Króla --- na czym polega lewicowość SLD ?


Kiedyś myślałem że nie ma głupich pytań a tylko głupie odpowiedzi. Teraz już wiem są też głupie pytania.


Co jest głupiego w tym pytaniu? Lewicowy to jest Ikonowicz a nie sld-oswcy baronowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza